Fizik istiyoruz gelin de sahip olalım?

Kalçası kocaman olupta şu beli ipince olanlar hani artık bizde olmak istiyoruz bunu herkes bı fikir söylese istediğimize kavusuruz yardım edebilir mı herkes bı lütfen mesela zayıflamak için bel için neler içilebilir yapılabilir bazı bayanlar kalçası hiç yokken çalışmayla nasıl kim Kardashiana dönüşüyorlar mesela ne tür hareketler var bunda sağlıklı düzgün bütün fikirlerinizi söyleyin işe yarayabilecek

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• temel olarak birleşik egzersizlerden biri olan Squat yapmalısın fakat sadece squat yapmaklada hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
    • Bazıları sırf kas gibi duruyor ve cidden hoş bir görüntü olmuyor bayanlarda bazı kadınlarda ise sadece sıkı gibi duruyor sanki doğal gibi hiç spor yapmamıştı doğal büyük gibi onun böyle sımsıkı kas görüntüsunden uzaklaştırmak için ne yapılmalı

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim şuna açıklık getirelim 0 dan çok kısa sürede kim Kardashian gibi olmak için ameliyat masasına oturman lazım. Ama sen dersen ben gerçekten istiyorum. Yorumda neler yapman gerekir assahi yukarı anlatırım

0|0
    0|0
    • Gerçekten istiyorum anlat sen yapicam

• Squart diyor herkes bilmiyorum ne kadar doğrudur gizlim

0|0
    0|0
  • Yemek ye

0|0
    1|0
  • sen kalçalarının orjinal büyük olmasını mi istiyorsun

0|0
    0|0
    • Evet

• zararı olsa bunu icad etmezlerdi ve kimse kullanmazdı acısını bilmem ben kullanmadim

• Nerede bulucam bu şeyi

• spor yap yemeklerine dıkkat et olursun

0|0
    0|0
  • squad yapıyorlar ve yeterli protein lazım

0|0
    0|0
    • Protein kaç yaşından itibaren kullanılması iyi

• yaş sınırı yok. aöçma beslenme olarakta dikkat etmelisin

• Suquat yapıyorlar yemek yemiyorsun tabi:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...