Kalecilik hakkındaki düşünceleriniz?

Ben kaleciyim yaklaşık 3 senedir bu işle uğraşıyorum ve insanların "kaleci"hakkındaki düşüncelerini merak ettim cevaplarsanız sevinirim 😊Kalecilik hakkındaki düşünceleriniz ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• bildiğim tek şey çok kufur yiyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• iki görevi vardır.
    1-topun ağlarla buluşmasını engellemek.
    2-birinci maddeyi yerine getiremezse yan hakeme ofsayt lan ofsayt diye el yapmak.

bir de 22 numara genzo wakabayashi diye eklerim

0|1
    0|0
    • 😂😂😂akşam akşam güldürdün ya 😂 genzodan daha iyi kalecilerde var mesela de gea courtoıs neuer gibi

• eyv kardeşim :)

• Rica ederim 🙂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır lafı var ya kalecilikte bunu yansıtıyor bir nevi. Her başarılı takımın arkasında bir kaleci vardır. Liecester City'de forma giyen Kasper Schmeichel gibi. Dünya'nın en iyi kalecisidir bana göre ve bu senelik performansı ile de kimse demesin Buffon daha iyi, Neuer, Dea Gea, Courtois bilmem ne. Komik olur. Schmeichel örnek alınması gereken müthiş bir kaleci. Weidenfeller'in CL final maçındaki sezonundan daha iyi bir sezon geçiriyor Kasper Schmeichel. Umarım çalışır ve doğuştan yeteneğin varsa birleştirip iyi bir yerlere gelebilirsin.

0|1
    0|0
    • Schmeichel elbette çok başarılı bir kaleci ama bana kaleciliği sevdiren adam buffon dur üstünede kaleci tanımam geçen sene schmeichel harikaydı olağanüstü işler başardı ama bu sene için aynı şeyi söyleyemiyicem

• Şampiyonlar liginde bir maçta 5-6 net pozisyon çıkardı bir maçta yese kimse bir şey diyemezdi ki getirsen buffonu 1 tanesini çıkaramazdı. Lig de kötu liecester ama CL'de tüm maçlarını izledim ve inanılmaz başarılı ve CL'de bulunan takımların kalecisine ne kadar açık fark açtığı orta da. İmkansızları başaran adam Schmeichel. Buffon çok yaşlandı ve fark yararan bir kurtarışını çok uzun süredir görmüyorum.
      Tabi ki adam çok uzun süredir futbol da ve bir nevi geleceğin garantileşmiş italyan efsanelerinden. Ama Liecester hepimizindir. 1-2 haftadır girmiyordum KS'ye şimdi gördüm 8 -9 gün olmuş.

• Kaleci vardı Rüştü donu düştü hep sevmişimdir o kaleciyi büyüyünceye anladım o sözün ne anlama geldiğini 😂😂

0|0
    0|1
  • Çok küfür yiyonuz kanka

0|1
    0|0
  • Zor ama keyifli bir iş. Allah muvaffak etsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...