Aşk için okunan bu sure için ne diyorsunuz?

Arkadaşlar AŞK ve muhabbet için ayetel kürsinin özel formülünü okuyanlar için ne düşünüyorsunuz, bazı forum akradaşları korkunç yok aman şöyle olur aman okumayın böyler olur

bu ayetel kürsi neden zarar versin, büyü değil ki bu

insanları korkutuyorlar

ben başlamıştım ama içime kuşku düştü araştırınca kimin ne yazdııg ne dediği belli değil, yarım bıraksam olmaz, devam etsem korktum

1. Gün 50 defa okunacak

2. Gün 170 defa okunacak

3. Gün 220 defa okunacak

4. Gün 313 defa okunacak

5. Gün 50 defa okunacak

6. Gün 170 defa okunacak

7. Gün 313 defa okunacak

Yukarıda formülü verilen Ayetel Kürsü`nün azemetini kısaca belirtmiş olayım hallolması gereken bir işin varsa ,ayrı ayrı bulunan eşlerin birleşmesi için, canına ve malına zarar veren düşmanın helak olması için,kayıp olan bir yiğidin geri gelmesi için, bu ismi geçen Ayetel Kürsüyü mecbur kalmadıkca sakın başvurma...Manevi cezası şiddetlidir...

Güncellemeler:
Ayetel kürsiyi yukarıdaki gibi 7 gün boyunca belirli sayılarla okumaktan bahsediyorum

büyü falan deyip konuyu saptırmayalım
namazda nasıl 33 teşbih çekiyorsak onun gibi düşünelim niyetim kötü degil
Arkadaşlar ben bu 7 günlük ayetel kürsi okumaya başladım, hergün belirli sayılarla okuyorsun, büyü falan değil bu lütfen araştırın arkadaşlar. ne yapayım bitireyimmi

1|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ayetel kürsi fazileti çok fazla olan bir suredir...

Bak bu anlattıgın ile alakalı olmayacak ama Allah gönülden edilen her duaya mutlaka cevap verir... Yani bir şekilde cevabını alırsın, sen sadece duanı et, Rabbimizden dile, o duyuyor biliyor, Sabırlı olacaksın zamana bırakacaksın Allaha tevekkül edeceksin, Allahın takdirine razı olacaksın elinden geleni yaptıktan sonra...

1|0
    0|0
    • ben bu tertibe başladım şimdi yarıdamı bırakayım

• Sen yine ona devam et, başlamışsın artık :) Ama dediğim gibi kalpten edilen hiçbir dua geri çevrilmez ve Allah hakkında en hayırlı olanı nasip eder :)

• amin inşallah. millet büyü falan yazmış ama büyü değil bu

namazdan sonra 33 teşbih çekiyoruz belirli sayılarla onun gibi düşünmek lazım

ben nette araştırdım ama yok zararlı falan yazmışlar korktum

kimin ne dediği belli degil

Erkekler Ne Diyor 3

• 'bu ismi geçen Ayetel Kürsüyü' kısmı ile ne demek istedin? Benim bildiğim bir tane Ayetel kürsü var. Dua okumanın kimseye zararı olmaz. Tam tersine eğer makûl iseklerse neden kabul olmasın? Sen duaya, büyü gözüyle bakarsan hiç okuma daha iyi. Allah iserse yerine getirir, isterse getirmez.

0|0
    0|0
  • Kur'an ayetleriyle büyü falan yapılmaz tamam mı nerden uyduruyolar böyle şeyleri.ayrıa kutsal ayetler hiçbir zman menfaat için kullanılmaz.hayır duası için kullanılır

0|0
    0|0
    • ne büyüsü kardeşim ya sabır ya sabır

• okudugun hersey saten bir asktır

nasıl bakıyorsan onu göruyorsun .içine sinen birseyse onu yap yok sinmediyse yapma

sorun yok .

ayeltel kursiyi okuman guzel bişi ama birisi bana asık olacak cok sevecek diye okuman

bilemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aşk için muhabbet ayetleri ayrı. Ayet'el kürsi kendini maddi manevi zararlardan korumak için

0|0
    0|0
  • Öncelikle ayetleri okumak zarar vermez kimseye.. Lakin ask icin fayda verirmi, Allah Kerim.. Hadislerde gecmiyor böyle bir sey ki alimlerdende duymadim hic.. Illa olsun diye diretecegine Allah'im hayirli ise olsun de bence..

0|0
    0|0
  • 313 kere mi bunu okuyacağına bir özür mesajı at ne biliym bir selam falan ver bir ilanı aşk et falan başla bir yerden vay mk :D 313 kere.

0|0
    1|1
    • allah seni ıslah etsin güzel kardeşim

• vaktim yok bugün 4. günüm 313 kere kalkıp okumam lazım

oraya üye olup keşke gündüz sorsaydım

neyse ya ayetel kürsinin nesinden zarar gelicek, allahımızın duası sonuçta

kalkıp okuyacağım vesvese veriyor şeytan içime

sagol buarada

hadi iyi geceler

• allah yardımcın olsun, iyi geceler.

• dua okumanın bir sakıncası olmaz... ama büyü yapanlar, yaptıranlar dinden çıkar... dikkat!..

0|2
    0|0
  • ya arkadaşım geç bu işleri uydurmaca hepsi 1 tane oku gönülden oku yeter o sana ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...