Squat hareketi işe yarıyor mu ?

Arkadaslar ozellikle bayanlardan duyuyorum bu squat hareketini . Kalca buyutme ve diklestirmeye yariyormus. Gercekten ise yariyor mu ve ne kadar sürede etki ediyor.dogruysa kiz arkadasimada yaptırıcam:)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bence yarıyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla benim abimin spor salonu var ben de orda keşfettim bu hareketi yapan bir sürü insan var ben de yaklaşık bir buçuk 2 senedir yapıyorum gerçekten etkili oluyor hem üst bacaklarım şekillendi hemde kalça denemelisin

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum ama her gun yapıyorum sabahları. gayet iyi durumda kalçalarım. ideal büyüklükte ve dik biraz da sıkı. bacakları da güzelleştiriyor ayrıca.

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürede etkisini gordun ve gün de kaçkez yapiyorsun egilip kalkma hareketini

• valla dayanabıldıgım kadar. hiç öyle sınır koymadım saymadım da. bacaklarım yanmaya basladıktan bir süre sonra bırakıyorum.

• yapmalısn faydasını sonra kendin test edersin

0|0
    0|0
  • bence yaramıyor,her zaman düzenli olarak yapıyorum kondisyon için.

0|0
    0|0
  • faydası oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hareketi layıkıyla yaparsan, yaparken anlıyorsun zaten işe yaradığını :)

Bu arada bir sürü squat hareketi vardır vefarklı amaçlara hizmet eder.

0|0
    0|0
  • suqat bacak hareketi ama dolaylı olarak kalçayada vuruyor...kız arkadaşının vucuda bakıp ona göre söyelmek lazım günde kaç kez indir kaldırla olmuyor o iş ağırlığı set ve tekrar sayılaı gözetim altında tutulmalı hatta ilk bür süre sadece ağırlıksız kendi vucut ağırlıyıyla insin kalksın

0|0
    0|0
  • Squat hareketi vucudun hemen hemen bi' cok yerini calistiran ender harekettir..

0|0
    0|0
  • yarıyo yarıyo

0|0
    0|0
  • İşe yarıyor uygula

0|0
    0|0
  • yarıyormuş

0|0
    0|0
  • bence yaramıyordur