Bugün staja başladım.aslında insanlar iyi ama gidesim yok:( napablirm:(

gecenlerde btanesını ınsanları soguk hıc bısey yapmıom canım skılıo dye ıptal ettrdım.başka yerde işe başladım. 1,5 ay kadar çalışcam 40 gün.şimdi gene aynını yapamam ailemde kızar.bu seferki daha iyi ama iş verıolar,ben daha once calışmadım o yuzden fazla anlamıorum..bu kez soğukluk geliyo..çalışma saatleride 8 saatten fazla oluomus bazen ben bedavaya calışamam o kadar saat..off napmalıyım,nası mutlu etcem kendımı.yalnz hissediyorum çok:( mutsuzum aslında..bi fikir verin:(

Güncellemeler:
adaptasyon sorunumda var nasıl yenerim?:s

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yaptım kurtuldum, anasını satim para mara da vermiyorlar beleşe eşşek gibi çalıştık 40 gün.

0|0
    0|0
    • bugun ıste dosya duzenledım bir ara.reklam kestim yapstrdm.kadının biri geldi otel fıyatlarını gir dedi excele anlamıomda.p iki saat onla ugrastım.aksam saat 6 da cıkmak ıcın yalvardım en sonunda bir abla çık dedi.p kovarlar bişey derler diye korkuom ama kalmam yani 8 saatten fazla banane.

• Para almıyorsan neden kovsunlar, beleş işçi kim istemez ki.

• o zmn fazla kasmaya gerek yok bence,esnek olmak lazım.p

Erkekler Ne Diyor 2

• çok ararsınız bu stajları...işi öğretin üzerine para vereyim diyeceğiniz günler gelir bu kafayla...tabi sabancı torunu değilseniz..

0|0
    1|0
  • yaz stajı çok kötü yaa benim de var 2 hafta içinde halletmem gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nedir bu stajerlikten çektiğimiz ya

0|0
    0|0
  • zengin koca bul, seni sadece bu mutlu eder

0|0
    0|0