Siz erkekler otobüste birine aşık olsanız onun peşine takılıp direk telefon numarasını istermisiniz ?

böyle bişey yaparmısınız ..yoksa direk numara istemeyip belli bir müddet takibe mi alırsınız...yada böyle bişey asla yapamam mı dersiniz :) peki siz kızlar bu tür erkeği hangi gözle görürüsünüz :)

Güncellemeler:
bu şekil davrana erkeğin kişiliği nasıl bir kişilikr sizce ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• sevgiyi fiziksel özelliklere yıkmak ve güzel ya da yakışıklı olmak yeterli bir kriter haline gelmiş..

Arabalarda kişilik özellikleri bakımından çok önemli bir yer edinmiş..

1|0
    0|0
    • yarım daire kanallarındaki hasardan mütevellid, denge sorunlarına sahip erkek

• haklısın

• neyse ben daha fazla bulandırmayım kafanı

• otobüse binmem ben..böyle abaza tiplerdende nefret ederim..

1|0
    0|0
  • Öyle birsey yapmam

1|0
    0|0
  • Hahahahah ya bırsey soylım mı o anlık bırseyh sadece goz temasıyla olan bı hareket.Eger kı kız gozlerıyle resmen gel gel dıyorsa gıdılıp numara ıstenır

1|0
    0|0
  • Otobüs aşkları başkadır, sen ona bakarsın o sana bakar, sen ona bakarsın o sana bakar, o iner sen başkasına bakarsın :))

1|1
    0|0
  • ben yapmam yani bence normalse o adam yapmaz zaten çünkü çekinir insan bir kere düşünsene sen o kız için kaç durak önce iniyosun belli değil ama kızın sevgilisi çıkıyo ? ( felaket ) oyüzden pek doğru değil bence :)

1|0
    0|0
    • hıı :) bunu yapan yunus polisti demek kendisine çok güvenmiş o beynsiz :)

• kaybedecek birşeyi olmayan insanlar evet fazla güvenirler güvenleri ise sadece sessiz ve yanlız kaldıklarında biter :)

• aaa sen dün otobüsteki kız değil misin numaranı alabilirmiyim :)

1|0
    0|0
  • hee bir görüyorsun otobüste hemen aşık oluyorsun ne aşk ama

1|0
    0|0
  • öle direk konusulmaz insan çekinir biraz karsı tarafın hoslandıgını belli etmesi gerekir

1|0
    0|0
  • sizin otobüste biri peşinize takılsada telefonunuzu direk istese verir misiniz

0|0
    0|0
    • aslaa.. eski erkek arkadasım benden önceki çıktıgı kızla böle tanısmıs :)

• ozaman şöyle bir sonuç çıkar

kimisi gider önüne gelene musallat olur yüzde doksan havasını alır

işte o yüzde on varya onlar numarasını veme ihtimali vardır...

ne kadar yürürse artık(:

• yok ama ben durumu anladım sanki biri numaramı istemiş gibi telenda seslice numaramı söyledim otobüsden inince biri aradı yani o çok kısa sürdü

0|0
    0|0
  • Grup Nara - Gitme ' den mi geldin ? :)

0|0
    0|0
  • Tabi ki hayır.

0|0
    0|0
  • Otobüste birine aşık olmak?

0|0
    0|0
  • Otobusten birisine asik olacak kadar dusmedim.

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim başıma gelmişti 1.5 saatlik yolu beni takip ederek geldi tam okula girecektim ki bana seslenip tanışmak istediğini söyledi tabi bende hayır dedim :) Ama bir yandan da o kadar yolu geldiğine üzüldüm :))))

0|2
    0|0
    • hadi yaa ismi neydi ?

• Yani sonuçta her tanışalım diyenle tanışılmaz ne olduğu belli bile değil

• kötü kız cehennemde cayır cayır yanıcaksın:)))))))

• çok güzel bir aşk hikayesi vardır her sabah denk glmk için aynı otobüse binerler hatta o otobüsle işleri olmadkları halde onca yolu yürüyüp gelirler sonu kötü bitior ama muhtşm bir hikayee

0|1
    0|0
  • tabike yapmam okadarda değil

0|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe değişir

0|1
    0|0
  • tamamen yaklaşımına bağlı.. telefon değil de faceden ekleyebilirim sanırım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...