Bir kız güvenmediği birini ailesinin annesinin ya da babasının telefonundan arar mı?

Bir kız güvenmediği birini ailesinin annesinin ya da babasının telefonundan arar mı ya da mesaj atarmı ? böyle bir risk alırmı malum tehlikeli devirdeyiz

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ben ne salak bir insanım lan hiç düşünmedim bunu. genelde annemin telefonunu kullanırım. pehh malım resmen :p neyse bir daha yapmam. ha mesela güvenmediğim insanlara bilgilerimi vermem internette bile sahte bilgiler kullanırım durumum o kadar vahim değil :D

0|0
    0|0
    • aha al işte burdan yak :) vallaha tehlikeli kardeş anneni arayıp kötü şeyler söyliyebilirler mesela. daha bir çok şey.. nasıl aklına gelmez anlamam :)

• :)) ulan seni sevdim al sana

• hehe teşekkür ederim :))

Kızlar Ne Diyor 4

• kardeş niye hep aynı soruyu soruon ısrarla?

0|0
    0|0
    • anlamadım ? ne sormuşum bundan önce allahını seversen abi sıraylamı geliyorsunuz

• Benim bahsettiğim kişi yeni tanıştığım biri. bu kişiyle alakası yok. insan yeni tanıştığı birine ailesinin telinden nasıl yazar ?

• ben kız olarak güvenmediğim birine asla mesaj atmam aramam ailemden birinin telefonundan... çünkü ne yapacağı belli olmaz derim

0|0
    0|0
  • aramaz demiyim aramamalı.

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır güvenmediği biriyle böyle bişey yapmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aramaz, güven vermesi gerekir. bildiğim için bunu rahatlıkla söyleyebilirim

0|0
    0|0