Hayatımızdan bir kuzey güney geçti....

evet ilk çıktığından beri çok severdim ve finalde muhteşem bitti..bu arada sizcede iyi bitirdiler demi..! siz ne düşünüyorsunuz kuzey-güney hakkında.. final bölümününde ağladınızmı ya da duygulandınızmı...ben kuzey vuruldu sandım çok fena oldum sonra vurulmadığını anladım çok sevindim..kuzey güney filmi hakkında ne söylemek isterseniz söz sizindir..aslında şöyle olmasaydıda böyle olsaydı ya da böyle böyle canınız neyi isterse söyleyebilirsiniz..serbest kürsü.. görüşlerinizi alalım...bence öyle bir gençlik dizisi bir daha gelmez.başka tiryakileri varsa konuşsun yorum yapsın görüşlerini...Teşekkürler herkeze...

Güncellemeler:
herkesin ağlatan bir hikayesi vardır ister zengin ister fakir olsun..

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Handan karısı acılar içinde ölmeli idi

0|0
    0|0
  • Acayip ağladım gozlerim kızarmış aynaya baktım

0|0
    0|0
    • ben mutluluk gözyaşları döktüm..

• Link açamıyorum yazsan :)

• sen yarum idundi kuzey ve cemre adına düzenlenmiş..bulursun youtubede ama sen şimdi biraz daha ağlarsın..:)) yaş kaç nerelisin okuyonmu napıyon..!

• Lost'un sonundan bile daha tırttı yalnız... Kuzey'in ölmediği çok belliydi...

0|0
    0|0
    • kuzeyin ölmediğin anlayınca vay aslanım deyip sarılıp tebrik edesim geldi..hatta o sarılış esnasındada ne kdr vefasız kardeşin varmış Allah düşmanımın başına vermesin demek..!

• izlemedim,ilk zamanlar iyiydi de sonra saçmaladılar bence.

0|0
    0|0
    • bence her zaman iyiydi..bir saçmalık göremiyorum tam tersi film dahada hareketlendi bana soracak olursan..

• MUTLU BITTI DEGIL MI?

0|0
    0|0
    • küçük harfle yazalım.

• Guzel bitmis ya tesekkurler, insallah senin icinde hayirlisi :))

• :)) evet güzel bitti Adanalıya, yahşi cazibeye ve adını sayamadığım nice diziye örnek olacak şekilde hemde..:)) Güzeldi..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...