Erkekler sorum size kızlar da cevaplasın.

Sarısın mı esmer mi sarışın kız mı esmer kız mı?yakışıklı erkeklerin sevgili olacağı kızlar lila sarışın mı olması gerekiyor ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kararlı ol. Kızlar mı Erkekler mi cevaplayacak. İkiside cevaplayacaksa neden ayırım yapıyorsun ki. Yoksa soru mu yok. Peki Eş cinseller cevaplamıyacak mı? Yada Translara karşı ayırımcılığın mı var? Lezleri unuttum mu sandın ?

Yine soruya soruyla cevap verdim emi..

0|0
    0|0
    • Herkez cevaplasın kız erkek lez dönme gay eşcinsel top mop mazoşist fasişist egoist kemalist turisz yabancı türk kro kürt çapulcular da cevaplasın oldu mu ?

Erkekler Ne Diyor 9

• sarışın ülkemizde nadir ondan'da olabilir birde cmylmz fundamentals izleyen bilir cem yılmaz anlatıyor bir ara trist döviz getirir 80'lerde turist sevişilicek kişi dire döndü ve senden benden daha sarışın turistleri taciz etdiler diye söylemişti bundada kaynaklı olabilir şimdi bir erkek veya bir insan rus dediğin zaman hemen aklına sarışın güzel bir bayan gelir işte bu yüzden bence ama fikrime katılmayanlar olabilir

0|0
    0|0
  • Bu sefer esmer seçeneğini kullanıyorum :))

0|0
    0|0
  • yada bu ikisinide eleyip kumral olabilirsin :)))

0|0
    0|0
  • kesinlikle yanlış.Kızları kimisine esmerlik kimisine sarısınlık iyi gider.Herkes farklı farklı sarısını güzelliği ayrı esmerin güzelliği ayrı.Bana göre güzel olsun ama çok aşırı güzel olamsı gerekmiyor vede gönül güzelliğide önemli

0|0
    0|0
  • sarışın mavi gözlü olsun

0|0
    0|0
  • Tercihim hep sarışından yana olmuştur.

0|0
    0|0
    • Biliyorum.'zeynep çamcı delisi geldi yine umarım onun kadar çirkin değilsindir' bu sözler tanıdık geldi mi?

• zaten biz kizlarda hep sarisin erkekleri tercih ederiz :D

• Ha ha :) Tanıdık geldi tabi:) Yalnız bu iki cümleyi nasıl aklında tutabildin şaşırdım doğrusu. Hafızan kuvvetliymiş.

• Tipsizmişim de haberim yokmuş.

0|0
    0|0
  • farkı yok... . .. .

0|0
    0|0
  • esmerın de alıcısı vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• alakası yok

0|0
    0|0
  • yoo bunu da nerden cıkardın

0|0
    0|0
  • tabi ki sarışın erkek.

ama sarışın erkek türkiyede az,onun için beyaz tenli sevgili bulmak daha kolay.

0|0
    0|0
Yükleniyor...