Lazer epilasyon yaptırmayı düsünüyorum yaptıranlardan tavsiye istiyorum :)

Tüm vücuduma lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum yan etkileri nelerdir yaptırdıkdan bi kaç yıl sonra tekrar çıkan kıllarınız varmı bayanlaaaar ? Faydasını gören varmı ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• bende düşünüyorum ama bikini bölgesinden korkuyorum oraya ve koltukaltına düşünmüyorum. sadece bacak düşünüyorum ondada bi etki olacağını sanmıyorum. çünkü ağdayla azaldığı falan yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İyi bir merkezde yaptırırsan 6-8 arası seansla olumlu sonuçlar alırsın.Üç adet faktör var olumlu sonuç alman için.Uygun doz,uygun cihaz ve lazer cihazını kullanan kişinin bilgisi.Bu üçünde iyi olursa en etkili sonucu alırsın.Sıradan merkezlere gitme derim.Konuyu araştırmış biri olarak.Cilt rengin ne kadar açık tüylerin de ne kadar koyu ise o kadar verimli olur lazer.

2|0
    0|0
  • soruna cewap weremiycemde çok güzel bir karar almışın :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle denem lazerle yapılan çoğu tedavide kanser riski vardır. en doğal olanı ağdadır.ama biraz canın acıyacak.

0|0
    0|0
  • yaptır kurtul

0|0
    0|0
  • yapıldıktn sonra bir süre yıknmıyosun

0|0
    0|0
  • zararı yoktur gidip yaptırabilirsin

0|0
    0|0
  • herhangi bir yan etkisi yok yaptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kanser riski var. Ben demiyorum Erkan Topuz diyor. Kanser riski olduğu için yaptırmam. Zaten yeni bir uygulama. En az 40 yıl falan geçmesi lazım yan etkilerinin tam olarak çıkması için. Risk grubu altındaysan yaptırma.

1|0
    0|0
    • Bikini bölgesine yaptıran bayanlardada % 40 kısırlık olusuyomus dogrumu bilmiyorumm

• Yüzdesini bilmem de Erkan Topuza güvenirim yani.

• Hemen yaptir rahat edersin...

0|0
    0|0
    • Yaptırdınmı

• Evet hayatım kolaylaştı İnan çok memnunum. Sadece koltuk altına yaptırmadım oradan tirsiyorum. Göğüse coş yakın lenf bezleri var ya...

• Suan icin yan etkisini yasamadim.

Yaptirdim memnunum.

Hormon bozuklugu tetiklemedikce tekrar cikmiyor.

0|0
    0|0
  • bence sir agda ıle yaptır daha acısız olur herhalde

0|0
    0|0
  • Bacaklarını da mı jiletleyeceksin yani!?

Ağdaya devam. Abartmayın be o kadar da acıtmıyor.

0|0
    1|0
  • yaptırıcak olduğun yer çok öenmli

0|0
    0|0
Yükleniyor...