Allah beni kahretsinn

biz 20 gun once ayrılmıştık ben dahala cok sevıyodum sevgılıyekende ona gıder kahvaltı hazırlardım öpüşürdük biraz daha ileri giderdik ama birlikte olmadık hiç..gecen gun yazdı sevındımm özledi sandım gelsene kahvaltı ederız fılm ızlerız dedı aptal gıbı gıttım yanına güzel sozler soyledı sevıyorum ya erıdım guvendım yıne opustuk bıraz daha ılerısı oldu seviştik ama çok ilerisi olmadı ben cok mutluydum barıştı sevıyor sandım beraber kadıkoye gıdıcektık cıkısta arkadaşlarım gelıyomus sen eve gec dedı dedım napıyorsun sen oylesıneydı dedı sevmıyorum ben senı gelmeseydın dedi çekti gitti eminönunde kalkaldım öyle hıçkıra hıçkıra ağladım aradım ağlayarak ağzıma ne gelıyosa saydımm benı asla arama bırdaha dedım suçlu sensın gelmeseydın sende ıstedın aynıyız cesaretinin ardında ne vardı gelmende sen onu dusun evet ben kotuyum ama sen nıye geldın dedı bızım aramızdaki tek fark benım senı cok sevdıgım ıcın gelmem senın ise bel altın ıcın çağırman oldu evet sana yıne guvendıgım ıcın cesaretıme hayramım deyip kapadım herseyden engelledim arkadaşlarıma da aynı seyı yaptırdım ama kendımı cok kotu hıssedıyorum düşündükçe mıdem bulanıyorAllah benim de onun da belasını versınn cok kotu ruh halındeyım ben nasıl düzelcem

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bi bardak soğuk su tavsiye ediyorum.sen bence doğru olanı yapmışsın gariptir ki öyle düşünüyorum.insanlar neden araları bozulsada kin duyarlar ki..ne güzel hiçbirşey olmamış gibi gitmişsin ama onun düşüncesi sadece sevişmekmiş.bence sadece onu kahretsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kendine suc bulam arkadasım sen yanlıs bişi yapmıssın yaptıgın yanlısında farkına varmıssın önemli olan bu iyiki ilişkiye filan girmemişsin arkadasım işte sevgilin bile olsa erkekleri iyi tanımak gerek yoksa hep üzülen taraf oluyorsun bir kac gün sonra it gibi gelir kapına yine sakın merhametli davranma o ayıya

0|0
    0|0
  • Senin zayıf noktalarını kullanıp kendine çekmiş, sonra gelmeseydin demiş...

ŞEREFSİZLİK YAPMIŞ,evet hata yapmışsın ama onun şerefsizliğinin yanında bişey değil...

Gururuna dokunuyor illa ki ama biraz zamana ihtiyacın var, düşünmemeye çalış, başka şeylere yoğunlaşmaya çalışmalısın...

0|0
    0|0
  • boş ver başkasıyla seviş takma kafana anı yaşa :) gelip gecer pişman o olur sonuçta hazır kezbanı elinden kacırmış k.bagma anlaman icin yazdım bunu :)

0|0
    0|0
    • ne dşyorsun sen ya

• o kadarına ızın vermedim vermıceımıde cok ıyı bılıyor sızin gibiler kendınız karsınızdakı kızı suçlarken rahatlıyomusunuz sız cok adamsıznız dımı tutp kolundan mıllete sevgılım dıye tanıştırdığınız kızı bole bır duruma düşürerek cok sereflılık yapıyosunuz sızın gıbıler o yüzden hep boynuzu yıyor başkasının ahını yedıgınız ıcın

• beni boynuzlucak kızı en az 1 hafta icinde 50 kişiyle pardon fazla oldu 49 kişiyle boynuzlarım ve yapmadım işler diyildir takma kafana anı yaşa :D ve o cocuk harbi işi bilmio bide arklarıyla tanıştırmış birinci ve altın kural sevgilini arkadaşlarınla tanıştırma unutma bunuda :)

• Kendi rızan ile yapmışsın ne diyelim hayırlısı

0|0
    0|0
  • ayran gönüllü olmayacaksın kardeşim. kendine sahip olan nasıl oluyor.

0|0
    0|0
  • Kusura bakabilirsin salaksın.

0|0
    0|0
  • Beddua Okuma

0|0
    0|0
  • yaş kaç abla , 1 tane erkek yok dünyada daha seksilerini aramaya devam et.

0|0
    0|0
  • kahve icer miyiz?

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biz genelde sevgilimizle aramız bozulunca, ayrılınca falan tekrar bir şeyler olacaksa bile evine gitmiyoruz, önce konuşuyoruz, nerde hata yaptık, neleri değiştirirsek düzelir, nasıl daha mutlu oluruz, birlikte olmak mı daha iyi yoksa tamamen unutmak mı gibi şeyleri konuşup ölçüp tartıyoruz, ne istediğimize karar veriyoruz. böyle hooop diye yatağa atlamıyoruz arayı düzeltip bir karara varmadan.

bu duruma da kendi düşen ağlamaz diyoruz.

0|0
    0|0
    • bız bunları konuştuk dıyoruzzz ondan sonra gıttık dıyoruzzz

• cok zor bir durum ve böyle erkek ne yazik ki cok var...kulanir atarlar...sadece onlarin isine yaradigin sürece varsin..yaramadigin zaman kirli bir mendil gibi atarlar seni kenara...bosver allahindan bulsun sen sakin üzülme ve beddua okuma...sunu asla unutma ki böyle bir erkek asla mutlu olmaz

0|0
    0|0
    • ileri gitmedim ama uzuluyırum yınede pısman oldu ayrılığa uzuldu sanmıstım

• biliyorum ama ondan nefret edıyorumm hıçkıra hıçkıra ağladım telde ağlama bıle demedı

• bunu kendine neden yapiyorsun o halde canim ? zor olsa bille birak gitsin kendine güven biraz..inan bana yine seviceksin ve cok mutlu olucaksin insallah

• allah belanı versin deseydin

0|0
    0|0
    • dedim zaten ben barıştık dedım sevnıyorum bana bunları dedı cektı gıttı bır sokda kaldı oturdum meydanda agladımm sonra aradım bela okudum

• allah onun cezasını verır merak etme kardes ıyıkı ilışkıye grmemıssn

• yok o tarz bısey olmadı opustuk sadece yanı bıraz daha ılerısı

Yükleniyor...