Kapat

Başbakana sorulmak istenen sorular nelerdir ?

1- herkesin başbakanı olduğunuzu söylüyorsunuz ama konuşmalarınızda çapulcu vandal tinerci gibi ithamlarda bulunup vatandaşlarınızı ayrıştırıyorsunuz bunun sebebi nedir ?

2- gezi parkı olaylarının yönetimini düzgün yaptığınıza inanıyormusunuz ?

3- ölen eylemciler için yüreğiniz azda olsa sızlıyor mu ?

4- yıllardır bitmeyen pkk sorununun bitirilebilmesi için ne gibi vaadlerde bulunuldu ?

5- suriyede yaşanan iç savaştan faydalanıp oraya bir kürdistan mı kurmak isteniyor ?

6- sıla hasreti çekenler geri gelsin dediniz fettullah gülen cemaati ile aranızdaki bağ tam olarak nedir ?

7- daha önce türbanı yasaklayan bir zihniyeti haklı olduğunuz için eleştirmişken ilk fırsatta içkiyi öpüşmeyi kürtajı vs yasaklama noktasına gelerek onlardan farkınız olmadığını biliyormuydunuz ?

8-pkk dağdan çekilip normal hayata geçerken olaylara karışmış asker şehit etmiş olanlar yargılanacak mı ? yargılanmassa şehit ailelerine nasıl hesap vereceksiniz ?

9- Şu an olanları sorgulayan bir nesil olduğu gözlemleniyor onları makarna tablet kömür gibi şeylerle ikna edebileceğinize inanıyormusunuz ?

10- bu yaşananlardan sonra vatandaşlarınızı nasıl aynı sudan içirip aynı yoldan yürüteceksiniz insanların bir olması için ne gibi fedakarlıklar yapacaksınız hak arayan insanlar illa dağa mı çıkmalıdır ?

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• 11- Sen kendinde defalarca kez itiraf ettiğin gibi,abd ve israil çıkarlarını gözetmek ortadoğuyu eğemenliklerine almak için oluşurulan BOP'un eş başkanısın. Peki sen hiç utanmıyormusun dini değerleri sömürerek cahil halkı kandırıp ülkeni satmaya?

2|6
    3|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• 2|2
    0|0
  • lan boşbakan nezaman ölcen? diye sorardım ben.

4|3
    2|3
  • bir hükümet yandaşı cevap verse

1- sana ne olduğunu söylemem seni sevmediğim anlamına gelmez.. bir şekilde adam olacaksınız elbet!

2- harika yaptım kendimle gurur duydum!

3- genç diye lanse edilen Ethem DHCP bir militandır. meydanda olma amacını sen biliyor musun? sokağa çıkan ne yaptı ki öldürttü kendini?

4- Yıllardır yapılmayan Demokratik müzakeleri başlattım.

5- yanıbaşımdaki bu zengin topraklara, heleki müslüman kardeşlerimize yapılan zulüme kafamı çevirmemi beklediğinize inanamıyorum!

6- Din i anlamda saygım var. Milyonlarca insan gibi. Fethullah Gülen tam olarak ne yaptı sen bu kadar nefret ediyorsun?

7- Öpüşme yasaklanması uydurma! Alkol ve kürtajın Din ile hiç bir ilgisi olmadığını bilim ve tüm batı ülkelerinin bun konuları tartıştığını bal gibi biliyorsunuz.

8-yargılanacak!

9-siz ülkenin % 50 siyle makarnacı ve kömürcü diye alay ederek tam olarak ne yapmayı planlıyorsunuz? Hedefiniz bu %50 ise siz bölücüsünüz.

10- 10 yıldır vatandaş aynı suyu içmesin aynı yolda yürümesin diye çabalıyoruz. Bizden önce yol yapan hükümet mi vardı. aynı yoldan yürümek , yürümek istemek gericiliktir. Biz ileri gidiyoruz, yeni yeni yollarla

0|3
    0|1
  • Seni başbakan seçerken heralde kura çekmişler aralarında bu ne tecrübesizlik ? Bu ne diktatörlük ?!

1|1
    1|1
  • link ;)

0|1
    1|0
  • Ülkeyi kaça sattığını sorardım

0|1
    0|1
  • biz siz diye bahsettiğiniz kimler ?

obamayla ciddi mi düşünüyorsun ?

1|0
    1|0
  • Atatürkle alıp veremediğiniz ne diye sorardım

0|1
    0|1
  • senin bu sorulari sorman suc biliyormusun?

1|0
    2|0
  • ...- dine gerçekten inanıyor musunuz? zira eğer inanıyorsanız ciddi bir hapı yutmuşluğunuzun olduğunun farkında mısınız?

0|1
    1|1
  • Oy karşılığında makarna mı dağıtcanız hep ?

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• * Türkiye ekonomisinin iyi olduğunu her fırsatta söylüyorsunuz fakat şu anda Türk Lirası cumhuritet tarihi boyunca hiç bu kadar değersiz bir para birimi olmadı. 2008 de Türk Lirasının dünyanın en değerli para birimi olacağı sözünü vermiştiniz o gün dolar 1.290 dı şu anda 1,923 yakında 2 lirayı aşacağı söyleniyor. Bir ekonomist olarak konuyu nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Muhtemel Cevap : Faiz lobisi

Muhtemel Soru : Türkiyedeki bankacılık sektöründe yabancı payını özelleştirmeler yoluyla sizin döneminizde %50 ye yaklaştı. Faiz lobisini siz kurmadınız mı ?

Muhtemel Cevap : Bana bunlarla gelmeyin.

Muhtemel Soru : Sorumuza cevap alamadık.

Muhtemel Cevap : Bana %50 nin diğer tarafı sorsun, ben bana oy verenlerin başbakanıyım.

0|1
    0|0
  • geceleri başını yastığa koyduğunda rahat eden vicdanının formulü nedir?

0|1
    0|0
  • nasıl bu kadar rahat yalan söyleyebiliyorsun diye sorardım

2|1
    1|0
  • bazı küfür edenler için hatırlatma kendinizi savcılıkta bulabilirsiniz.. ufak bir örnek size.. şikayetleri silmeyen modlarıda anlamıyorum nedense ?

Facebook’ta Başbakan Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan 17 yaşındaki B.K., Başbakan’ın şikayetçi olmamasına rağmen 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

1|0
    0|0
  • annesinin halini hatrını sorardım

2|2
    1|3
  • Şırnak'ın ilçesinde Cizre'de Pkk'lıların asayişleşmesine nasıl olupta seyirci kalıyorsunuz sayın Başbakanım ? link

0|1
    0|0
  • Bilmediğiniz bir şey var mı?

link

0|1
    0|0
  • Siyaseti sevmem ama tek pencereden bakılmasınıda istemem.

0|0
    0|0
  • Terör örgütü ile görüşen şerefsiz ve namussuzdur.

demişti :D

neden görüştü

link

0|1
    0|0
  • #Bu siteyi twitter kadar bela görüyor musunuz?

#TalimatVerin

#KSye hashtag gelsin

1|0
    0|0
  • Devletin başına DEVLET gerek...Ülkücü Hareket engellenemez...

seni biz yüce divanda yargılıyacagız RTE

0|0
    0|0
  • melih gökçeğin bize gönderdiği şarkıyı dinledin mi diye sorarım. zira güzel dj adam

0|1
    0|0
  • başbakınım ne zaman cihan devleti olacağız ilahi şeriat ne zaman kurulucak

1|0
    0|0
  • ben şunu sorardım...

Sen nasıl bir çocukluk geçirdin? Bu kin neden!?

0|1
    0|0
  • ben burda yazsam sanırsam site kapanır veya yılın en sevilmeyen üyesi seçilirdim

0|0
    0|0
  • Neden dini kullanarak yalan söylüyorsun?

0|0
    0|0
  • adam mısın lan ? demek bile fazla gelir aslında

0|0
    0|0
  • siz götünüzü yırtmaya devam edin. ak parti yine tek basına iktidar inşallah

2|0
    0|5
  • Deveyi diken insanı s..en derler size oylesi lazım.

Rahatlik bir tarafiniza batiyo.

1|0
    1|6
    • rahatlık sizin gibi yandaşlara oyunu parayla makarnayla kömürle satanlara badem bıyıklı gizli faşistlere yaraşır şimdi git rahatına otur hadi.

• İktidar oldugunuz zaman niye yapmadınız bu istediklerinizi siz iktidar iken en cok şehit haberi geliyorduşu anşehit haberi yok diyemi bu kuduruklugunuz. pkk sehire indi diyorsunda dagda onu yapan sehirde ne yapar ? Sen su anda nerde olurdun bir dusunsene. Ayrica dinci ne demek ? Ben elhamdulillah muslumanim ya sen ?

• Aynen panpa sıcn yaşanırmıs

• Neden Bu Ülkeye Bukadar Hızmet Eıyorsun Herkes Soyup Soğana çevırıken Sen Neden hızmet edıyosun Hakedıyormu Bu mıllet?..Dıye Sorardım..

1|2
    3|5
    • Aynen insana sıcan yaranirmıs bunlar bundan anlıyor

• Apo ile neyin pazarlığını yaptın obama ile nelerde anlaştınız

3|2
    1|2
Yükleniyor...