Modern tesetturlu bayanların gıyımlerını

Modern tesetturlu bayanların gıyımlerını cok begenıyorum, hele hafıf dızaltı ve dar gınınenler cok yakısıyor, etek altına corapları bıl dıkkat cekıyor, bazen sırf bu yuzden esımın bıle kapanmasını ıstıyorum. Sız ne dusunuyorsunuz?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bas örtüsünü aksesuar olarak kullananlardan bahsediyorsun evet güzel kullaniyorlar o aksesuari

0|0
    0|0
  • bakıyoz öyle markada giyiniyolla tarikattan mı acep diye inceliyorum.

0|0
    0|0
  • tesettür demek dikkat çekmemek demektir dar etek giymek demek giymek değil tasnıf etmiyorum ama inan çarşaflılara kapalı derim benn..

0|1
    0|0
  • Tesettürün amacı öyle değildir. Kapanmak isteyenler bence tam olarak kapanmalılar çünkü kapalılık o dur. Kapanmak dikkat çekmemek içindir ama maşallah Türkiye'deki bayanlar kapanınca daha çok dikkat çekiyor :))

0|1
    0|0
  • Amacindan sapmis

0|0
    0|0
  • Bazı tesetturller gercekten cok dıkkat cekıyor erkekler haklı

0|0
    0|0
  • tesettür amacını aşmış

0|0
    0|0
  • Tesettürlülük tam tersi dikkat çekmemektir güzel giyinmek ayrı ama bu tarz testtürlüler açıklardan daha çok dikkat çekip arzulanıyor

0|0
    0|0
    • kesınlıkle oyle ınan evde gıysın dıye esıme bıle modern tesettur almayı dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• saçma modern tesettürmü olur

ya çarşaf giyilmeli ya da açık olmalı

arası yok bu ne

günahsa moder tessttür olunca yarım günah mı oluyor

çok samimiyetsiz

0|1
    0|0
    • katılıyorum tesettür amacını aşmış

• tesettürün amacı erkeği tahrik etmemek vucudunun saclarının belli olmaması değilmi

moder tesettürde tüm vucud hatları ortada yok neymiş dinim emrediyo ondan kapandım

git çarşaf giy

modern tesettür ne

• süper fantezilerin var dostum

0|0
    0|0
  • öyle tesettür mi olur yaa :)

0|0
    0|0
  • bende turbanli ve carsafli kadinlara cok tahrik oluyorum. kadin soyunsa o kadar tahrik olmam cok aziyorum o turban ve carsaflilari gorunce

0|0
    1|1
    • Aynen cok etkılıyor benıde ozellıkle hafıf kısa ve ınce corap gıyınenler

• Dar giyen hiç tesettür yapmasın dikkat çekmek için giyinmiş kişiler onlar..

0|0
    0|0
  • cok degısık kafalar yasadıgını dusunuyorum.alkol degıl bali kafası bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...