Düğününüzü nasıl hayal ediyorsunuz?

1.Bekar olan herkez evlenmek ister ya da bazıları

Peki siz düğününüzü nasıl hayal ediyorsunuz ?

2.Düğününüzde en çok kimlerin konuk olması sizi çok mutlu eder ?

3.Çok sevdiğiniz biri konuk olursa Manevi baba,amca Anne Yakın arkadaşlarınız Olduğu zaman Gelin/damadı bırakıp o özel kişiyle oynar mısınız ?

4.Düğünde kimin ne taktığına aldırış eder miydiniz ?

5.Düğünden sonra ne yaparsınız ?

6.Düğünde eşiniz ile düğün salonunda dans ederken ne konuşursunuz ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Bekarım ama evlenmek istemiyorum.

2) Ben nikah yapıp sadece aile dostlarımızı ve sevdiğimiz insanları çağırmak isterim.

3) Düğün yapmak istemediğim için oynama olmaz.

4) Herkes durumuna göre bir şey takar, birisi daha ucuz bir şey getirdi diye onun üzerinden değer biçmem, insanlık hali olabilir.

5) Orası belli olmaz işte ama büyük bir ihtimalle gerdek gecesine çok güzel bir yerde girelim deyip, uzaklara gideriz ve orada balayı yaparız.

6) Dans etmiş olsam, sadece sevinirim herhalde aradığım kızı buldum diye, güzelsin filan gibi konulara girmem çok yapmacık geldiğinden, mutluyum filan derim herhalde :) o anın atmosferi farklı olur.

1|0
    0|0
    • Ben en çok altıncı soruyu merak etmiştim zaten :) Düğün salonunda dans ederken gelin ve damat ne konuşur :D

• :) Hep düşündüm acaba düğünden sonra ne yapacaklarını mı konuşuyorlar diye :)

• Sen hayatını yaşa, öbürleri düşünsün :)

Erkekler Ne Diyor 7

• 1.Köydeki evimin önünde güzel bahce var orda

2. Es dost akraba tanidiklar

3. Olabilir gelinin kaçacak hali yokya

4. Benim taktiklarim bana ne takiyor incelerim tabi :D gelmişlerya oda yeter durumu olmayabilir

5. Resim foto çekinicez ne yapacazki

6. Şimdi ilk dakikadan kavgaya başlamayalım

0|0
    0|0
  • 1: Aslında düğün yerine evin 1-2 eksiğini alsak daha kârlı diye düşünüyorum(Ve formaliteleri aradan çıkartmak her zaman iyidir :D )

2.Abim , Çok sevdiğim 1-2 arkadaşım , 8-10 akrabam o yani gerisi onların düğününde bizimkiler gitsin diye gelir...

3.Tabiiki olur o :D

4.Ben değilde annemler eder :O

5.Hahaha ne yapabilirim ben daha 18 imdeym :D ( Konuya nasıl giriceğimi hayla bilmiyorum ya :( )

6. Muhtemelen heyecandan bişey konuşamazdım, etrafımdakileri seyreder sakin gibi gözükmeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • ben evlenırsem kızlar ıntehar edecek bu yuzden evlenmıyorum.

0|1
    0|0
    • Bu kadar övündüğün yüzünü merak ettim.Kafadan ötürü yok :) Birşey olmaz merak etme.. biz tepesine binecek adam buluruz. Sen evlenip kendini yakarsan biz daha da mutlu oluruz :)

• düğünden banane ömrümün geri kalanında mutlu huzurlu olacakmıyım ona bakarım düğün hikaye hiçbir önemi de yok 1 günlük iş o.

0|1
    0|0
  • çok misafir istemem açıkçası direk düğün bitsin balayına gidelim :P

0|0
    0|0
  • hacı pompaya devam şu anda iş güç filan öyle gidiyor yaşta kaç oldu valla :(

0|0
    1|0
  • valla bilemiycem bekarlık sultanlık dediler ama benimki doğal sınırlara ulaşmış bir imparatorluk oldu kendi içinde sorunlarını hallediyo

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Kır düğünü olmasını isterim.

1|0
    0|0
  • herkes değil.

0|0
    0|0
  • Calgisiz cengisiz sade bir dugun

0|0
    0|0
  • Ben istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Düğünleri pek sevmiyorum hele o sıkıcı dügün salonunda olanları. Düğüne para harcacagıma balayına harcarım o parayı daha iyi. Olucaksa kır dügünü olsun. Pek akraba ilişkilerim sağlam degildir.

0|1
    0|0
    • Benimde iyi değildir özellikle baba tarafı.

• Yahu hep duyuyorum ve bunu yaşıyorum Neden hep baba tarafı aslında en yakınımızda onların olması gerekirken Anne tarafı daha az iken hep ne varsa anne tarafında var... Çok ilginç değil mi ?

• Bende cevremde rastladım bikaç kere buna.

Yükleniyor...