Sporla ilgilenenler bakabilir mi?

170 boyum var 57 kiloyum. fit olmak istiyorum bu programla ne kadar sürede olabilirim. sporla ilgilenenler bakabilir mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Ay da etkisini görürsün 6 ayda fit olursun ek 6 ay daha yaptığında çok güzel bir vücudun olur ve vücudun eskiye dönmesi yavaşlar yani spor yapmasan bile bir kaç ay vücudun fit kalır...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sadece karın kası için olan alıştırmayı 2-3 haftada bir yaptım 3-4 ay boyunca belirmeye başladı bile kendine çok yüklenme derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yag yakmak için en önemli unsur kaliteli bir diyettir. spor da şarttır ama olmazsa olmaz olan diyettir

1|0
    0|0
  • Şu surede su olurmu soruları saçma sapan şeyler hadi diyelim 1 ayda mükemmel fiziğin oldu sonra bıraktın antrenmani ve simdikinden dahada kötü fızıge sahip oldun sonuç negatif umarım anlaşılir oldu

0|0
    0|0
  • boyuna göre kilon çok fazla değilmiş. eğer spor geçmişin varsa bu programla 1 ayda şekle girer yine vücudun, ama önceden spor yapmadıysan 2.5-3 ayı bulabilir. bir de fitleşmek veya yaptığın spordaki etkiyi görebilmek diyeyim, kesinlikle programdan çok beslenmenle alakalı. DÜzenli bir beslenme programıyla dediğim sonuçlar olabilir bence :)

0|0
    0|0
  • 20 ustu tekrarlar seni inceltir. sen kas yapmak istiyorsan guclu gorunmek istiyorsan agirliklar ile 8-12 tekrar araliginda calismalisin. kilona bakacak olursam incelmeye ihtiyacin yok gibi

0|0
    0|0
  • Uyku , beslenme , metabolizma hızı salgılanan hormonlara göre farklılık gösterir.

0|0
    0|0
  • 65 kiloya gel sonra fit olmaya çalış müthiş bir fizik olucak yani at olacaksın kısaca :D

0|0
    0|0
  • 4-5gun..2kılo versen yeter..

0|0
    0|0
  • bomboş program. bu programı vereni ben seveyim:D

0|0
    0|0
    • sen verde biz seni sevelim

• squats , dumbbell rows , shoulder press , curl ve extension, crunch. her birinden 3 set 12 tekrar 👍

• kötü program pek iş görmez

0|0
    0|0
    • sebep

• peki teşekkür ederim bilgilerini paylastigin icin

• rica ederim

• 5 ay sürer düzenli beslenirsen ama

0|0
    0|0
  • 2 ay

0|0
    0|0
  • Hareketlerin ne oldugunu cikartamadim

0|0
    0|0
  • Fitsin zaten...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 ayda

0|0
    0|0
  • Bnce iyisin daha fazla bise yapma

0|0
    0|0
    • sıkılasmak istiyorum zayiflamak degil😊

• Kiz zaten Şu an kafamda calandirdigim kadariyla iyi bir fizigin var bunlara gerek yok diye dusundum

Yükleniyor...