Illuminati olayını saçma buluyorum

Tamam öyle bir şey var artık tam anlamını bilmesemde şeytani bir örgüt ve kötü mesajlar içeriyor ama yok her sarkıcının klibinde, her dizide her dans figürlerinde olması saçma ne yani üçgen şeklinde bir hareket yapacamaycaklar mı üçgen şekli bir kolye takmayacakmı? cidden tam olarak nedir bu illuminati saçmalığı iyice bilen varsa netten kopyalama değil kendi cümleleriyle anlatsın ltfn

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre olay şöyle oluyor;

Şimdi dış güçler malum her türlü pisliği yapıyor ve bütün insanların aklına bir kaç ülke geliyor. Şimdi her olay olduğunda insanlar o devletlerin adını verecekler, adamlarda bunun için bir örgüt ismi üretmişler ve herhangi bir olayda herkes bu ismi veriyor, kısaca bu dış güçlerin oyunu. Mesela Gladio diye bir örgüt var onu kabul ediyorum ama bu dediğin örgüt ismi bana saçma geliyor, adamlar Amerika'da değişik bir teknoloji ile yapay deprem yapıyormuş, buna kalkıp İlluminati diyor, ne alaka diyorum ve saçmalıyor :) şimdi Amerika kim Cia demek, zaten bir kurum haline getirmişler, Amerika'nın bilgisi dahilinde yapıyorlar, işte Cia yaptırıyor ama adam anlamıyor, o bir kez aklına kazımış İlluminati diye, ne kadar anlatırsan anlat anlamayacak. Bu örgütün varlığına dair bir kanıt bile yok :) zaten olsa bile Amerika'nın bilgisi dışında böyle şeyler yaptırabilmesi mümkün mü ? Yaptırırlar mı ? Tabi ki hayır. Yani ne oluyor bu saydıkları örgütler direk Amerika'nın kendisi :) ama yine söylüyorum istediğin kadar anlat adam hayallerine yerleştirmiş, inkar eder :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Bak illuminati diye bir şey var ama anlaşılamayan olay şu .. milletin var mıyokmu diye tartışması yani adamlar aslında var olduklarını gizlemiyorlar gözümüe kadar sokuyorlar..ve var mıyokmu diyede her dakika onları konuşmamızı istiyorlar sen konuştukça gündemdeler aslında.

illu minati deccali bekleyen ordu diye lanse edilir ve onun geleceğine inandıklarından orduyu büyütmektir amaç

1|1
    0|1
  • O illuminati seyi Internetden gecen bir Dalga di. Gecti gitdi ve genelde bunu herkes biliyor ve sacma saka oldugunun farkinda. Hickimse buna inanmiyor.

Ama ortada tabiki Cahil Müslüman toplumu var. Onlar tabiki bu sacmalika inanir.

Müslümanlar cünkü genelde kendine düsman yaratmayi severler.

Sinek osurdu = Arkasinda ABD/Israil var.

Yolda köpegin bokunun üstüne basdin = O boku oraya ABD/Israil koydu.

Taksimde Insanlar AKP diktatörlügüne karsi Proteso ediyor = Bu ABD ve Israel tarafindan yaratilan bir olay.

Bunun gibi sacma düsüncelere sahip olan insanlar cok Müslüman ülkelerinde.

1|0
    0|1
  • ya işte belirli kesimi uyutmak için uydurulan bir masal yatarken annen hiç okumadımı sana masal işte buda zeka yaşı küçük olanlar için...

herifler üçgen peynire bile iliminati dicek kadar beyin mcıklamasındalar

o diilde ya insan şunu sormazmı ya bu adamlar üçgen gösterse nolur göstemese nolur bağlılık göstergesi desek bize ne

1|1
    0|1
  • illuminati öyle saçma bir düzen değilki..para krallığı..dini imanı mezhebi olmayan bir düşünce tarzı ana fikir para ve güç..herkesin istediği bu değilmi..

0|1
    0|0
  • üçgen üçgen diyosunda neden sadece üçgen yapıyorlar üçgenın anlamı ne

0|1
    0|0
  • link

Klipler vs şeyler ufak minik ayrıntılar

Kimse net bilgiye değil zaten

Kendini iyi gizleyen bir örgüttür :))))

cut.

0|0
    0|0
  • tabikide saçma o milleti uyutmak için uyduruk birşey. bikere sen dünyayı yönetiyorsan bukadar kendini belli etmezsin kimsenin farkında olmaması lazım çünkü çok gizli olmaz lazım. asıl dünyayı yönetenler bilere illumanatiyi falan medyada coşturuyor bence. bu onların taktiğidir, bazı şeylere habire komplo teorisi yaftası yapıştırırlar bir yandan da çok abartırlar falan millet de bu sefer yarın öbür gün gerçek birşey olsa "ya bırak bunlar hep uydurma" diye düşünür. psikolojik harp yöntemi yani.

0|0
    0|1
  • illuminati saçma bir şey değildir. kısacası senin bizim gibi insanların asla öğrenemeyeceği locamsı bir topluluktur. mason locasına hizmet ettiğini biliyorum sadece ne kadar doğru bilemiyorum.

cCc İsrael cCc

0|1
    0|0
  • amerikan yahudi lobisi

0|1
    0|1
  • lllimunati degil

illimunati

0|0
    1|0
  • İllüminati varsa oda AKp tayyip

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece bütün yabancı ve bazı türk ünlülerin bu örgütte oldugunu biliyodum

azcık arastrdm

illuya giren yabancı ünlülere sex mi yoksa uyusturucu mu diye soruluyormus

örgütn cıkmak isteyenler tehdit ediliyor ya da öldürülüyor

ünlülerin illuda old.nu klip ve fotolarndan anlayabiliriz

ayrıca bir cok seyi yapan bunlar kartları varms ve öncedn olacakları gösteriyorlar

amacları dünya..

0|1
    0|0
  • Illuminati var ben gördüm.

0|0
    0|1
Yükleniyor...