Ali koç Fenerbahçe başkanı olmayı hak etmiyor mu?

Ali koç Fenerbahçe başkanı olmayı hak etmiyor mu?

Aziz yıldırım'dan nihayetinde kurtulabildik :D kim başkan olmalı size göre .

Bana göre Ali Koç olmalı ve olmasını istedigim yek kişi

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Koç ailesi sanmıyorum girsin bu işe.. nihat özdemir olur tahminim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ali koç hak eder

0|0
    0|0
  • tanımıyorum kendisini.

0|0
    0|0
  • Nedense futboldan bişi anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • ali koç olacağını sanmam başkanlık adamın ailesinin prensibinde yer almıyor diye duymuştum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kiğılı daha iyi

0|0
    0|0
  • ali koç değilde araplar alsın bizi nie almıyor bu araplar bizi gidip 2.ligteki monacoyu satın alıyorlar bizi almıyorlar:)

0|0
    0|0
  • Kurtuldunuz mu ? şimdimi aklınıza geldi 20-30 bin kişi toplanım bu adam için başkanım başkanım diye protesto etmediniz mi ? hakettiğinizi yaşıyorsunuz

0|0
    0|2
    • Ettim mi ? hayır

• emin ol etseydim böyle bişey yazmazdım "Aziz yıldırım'dan nihayetinde kurtulabildik :D"

• şimdi sende anla dün bu adamı destekleyenler bugün küfür sayıyolar kime inanalım işallah Fenerbahçe için hayırlısı olur ama işallah şikeci Aziz Yılıdrm ve yandaşçıları beter olur TFF uyanıklık yaptı ama son sözü Uefa söyledi gene

• Ferit Şahenk'in olmasını istiyorum.. Türkiye'nin en zengini, 3.4 milyar dolar şahsi serveti var.. Türkiye'de 1. dünyada 395. sırada..

0|0
    0|0
  • aziz başkana oyu n oynuyorlar ama aziz başkan dışında biri başkan olcaksa bu ali koç olmalı

0|0
    0|0
  • bence Vefa Küçük gelsin Aziz yıldırım başkan oldugu dönemde sadece 1 oyla kaybetmişti

0|0
    0|0
  • o değilde siz alexi göndermeseydiniz iyiydi

0|0
    0|0
  • Allah Aziz Yıldırımı başınızdan eksik etmesin

0|0
    0|0
  • azizeden daha iyi

0|0
    0|0
  • ali koç en hakedenler arasında