Osmanlıspor-Galatasaray karşılaşması nasıl sonuçlanır?

Çok zor maç bana göre puan kaybı olabilir ancak 3 puan alırsa Galatasaray çok zorlu virajdan kayıpsız dönerek bjk ile aynı puanda olacak. Sizce nasıl sonuçlanır maç?

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlı yenilmez diyorum galibiyette sürpriz olmaz nitekim avrupa liginde lider çıkmış bir anadolu takımından bahsediyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cimbom alır

0|1
    0|0
  • Ankara deplasmanı zor geçer. Osmanlıspor kazanır Ndiaye'de gol atar. Bu arada Galatasaray takımına destek için Çankırıspor yönetimi ve taraflarda maçta bulunacak 😊

0|1
    0|1
  • Osmanlıspor alır

0|1
    0|0
  • Cimbomum alır

0|1
    0|1
  • Avrupayı inleten osmanlı kedileride inletir :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray'ımın bu seneki belki de en önemli maçı..
    kaybederse şampiyonluktan olmayacak, kazanırsa şampiyon..
    Ama önemli yapan kendine güven gerektiren bir maç..
    3 haftadır kazanıyor bjk yenilmiş, bu pastanın üzerindeki çilek tadında maç..

0|1
    0|0
  • Besiktasın agır yara alması sampıyonluga bir adım daha yaklasmasına sebep oldu GALATASARAY'ımızın
    Bence
    Osmanlı 1 GALATASARAY 3
    Kazanırsak hem lıderle puan farkı kapanıyor hemde fenerbahcenın işi zorlasıyor..

0|1
    1|0
  • gs bu maci hakemsiz alirsa ya da osmanli penalti kacirir vs o turlu seyler olmadan iyi oynayarak alirsa sampiyon olur

0|1
    0|0
  • iy 1 ms 0

0|1
    0|0
  • hazır dün kasımpaşa beşiktaşı düdüklemişken kazanmak iyi olacak bu ayagımaza gelen frsatı tepmemek lazım

0|1
    1|0
  • yarı dönemın son maçları 2 takımada güvenme 2-3 gol demek daha mantıklı olur bence

0|1
    0|0
    • iddaa dan anlayan bu işlere kafa yoran varsa eklesin kupon başı görüş paylaşırız

• Ben iddaa için sormadım genel görüş için iddaa oynamam. Buradan birine kupon verdim tek Tottenham kaldı yenerse tuttu :)

• Zorlanacaz osmanlı üstün oynıcak belki ama yinede takımıma güveniyorum alırız maçı 2-1

0|1
    0|0
  • osmanlı yener

0|1
    0|0
  • Podolski nin olmamasi kötü Eren salaği hücumda kimseyle anlaşamiyor. Galatasaray kazanacak

0|1
    0|0
Yükleniyor...