Kaykayci erkeklere nasil bakarsiniz?

Ben kaykay suruyorum ve kaykay ekibinin icindeyim tekim diyelim , ama pekde teyzeler ve dedeler tarafindan sevilmedigimiz kesinde 😄 . Siz nasil bakiyorsunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Soyle birsey var bizim universitede Muhendislik fakultesinin onunde ergen gibi sabahtan aksama kadar kayiyorlar ben ne zaman gitsem 10 15 kisiler. Abi abartmayin biseyi birde bizim uzerimize dogru kayip bizi korkutmanin bir anlami yok. Digerlerine saygim var (ergence kaymayanlara)

0|1
    0|0
    • Bak yuzlerce ya da binlerce kaykay takimi vardir ve takimda en az belkide 10 kisiden olusur ve farklilik goster biz haraketler yapariz en zorundan diger guruplar sirf kizlari falan korkutmak icin kaykay surerler digerleri mesela sirf uzun yol icin kaykay kullanirlar farklilik gosterir biz kimseyi incitmeyiz oyle niyetimizde yok

• tovbe tovbe ya

• Lan mi😂evet haklısıniz

En İyi Erkek Görüşü

• Düşük kolonu kıracak diye bakarım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İyidirler

0|1
    0|0
  • Bayiliyorum 😍

0|1
    0|0
  • :D bana da kızlarlardı arada çok ses yapıyonuz diye.. paten surerken.. :) kaykay hojdur guzeldir

0|1
    0|0
    • Aynen ve cok zevkli 😄👍 kimse senin mutluluguna karisamaz surmek istiyorsan kimseyi dinleme 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeteneksiz buluyorum

0|1
    0|0
  • İlgi çekmeye çalışan bir grup işsiz diye bakarım. Bisiklete binin kaykaya niye biniyosunuz...

0|1
    0|0
  • Bisey dusunmuyorum

0|1
    0|0
  • bu konuda yorum yapamam

0|1
    0|0
Yükleniyor...