Siz erkekler bakar mıydınız ?

Kuzenimin sayfasından sorduğum için gizli sormak durumundayım

kuzenimle aynı boydayız ama kilo bakımından bayağı bir fark var

diyet yapıyorum sporda 173 boyundayım 74 kiloyum sizce çok mu kiloluyum siz bu kiloda birine bakarmıydınız çok takmaya başladım kafama diyet yapıyorum gidecek onlarda ama bakarmıydınız çok mu kötü bir durumdayım belli etmediğimi söylüyorlar kilomu ama siz bu kilodaki birine bakarmıydınız ? :/

Güncellemeler:
Herkese +1 yorumlar için teşekkürler :)

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• bence 10 kilo falan vermelisin ama bunu dert etme bakarlarmı bakmazlarmı diye bende 176 boyunda 62 kiloydum kilo almak için çırpınıyodum senin 67 oldum çok da iyi oldu

1|0
    0|0
    • vericem zaten mutlaka :)

• biliyorum bu işleri merak etme teşekkür ederim :)

• iyi ben uyarıyım dedim :)

Erkekler Ne Diyor 13

• ne sporu yapıyorsun ? boyun standarın üzerinde.

1|0
    0|0
    • ne yapabirim kısalamam ya

• bu boyda kalırsan 60-65 kg aralığında olabilirsin. ama sporla ve duzenli beslenerek. ac kalarak değil. boyun cok guzel. kısalmayı aklından gecirme.

• oda bazen fazlaymış gibi geliyor ama kısa olmak zaten istemem :)

• Evet bakardım. Bana cazip geliyor.

1|0
    1|0
  • 63 olman lazım normalde , ben bakmazdım sebebi ise benim fit olmam yanıma yakışmaz çirkin durur

yoksa valla sorun yok :)

0|0
    0|0
    • olabilir tabi saygı duyarım :)

• öok takma her kesin bir alıcısı vardır seninde bir bakıcın bulunur elbet:))

1|0
    0|0
    • alıcımız var sorun o değil genel olarak erkeklere sormak istedim sadece :)

• Peki teşekkür ederim :)

• rica ederim

• boyunda kilonda ideal balıketli olarak söylene bilcek klodasın ama birazdaha versen daha iyi olur ve güzelsen hertürlü giderin var ama tipsizsen ister 50 kilo ol nafile benim icin :D

1|0
    1|0
    • pürüssüz bir suratım var herkesin kıskandığı çok güzelim diyemem ama tipsizde değilim :)

• ben öyle biri asla olamam olmamda benim kendime güvenim sonsuz ben kendimi beğeniyorum

ama arada kilom kafama takılıyor ki oda gidecek sorun yok :)

• bak kafana takılcak bir sorunun var işte :D olmasın kafana takılcak bir sorunun bay mükemmel olcaksın bu hayatta ;)

• kilonuz hakkında yorum yapmayacağım ama sizede aşık olacak ve sizide sevecek erkek var muhakkak .genel olarak uyumlu ve zevkli olmalısınız .sadece fiziki özellikler önemli değil .birbirini tamamlaması gerekli .sizden daha az kilosu olan kızlarda var ve sevgili bulmakta ve ilgi görmekte zorlanabilirler .genel düşünmek gerekli. sadece kendinizde aramayın .daha özel paylaşmak isterseniz her zaman yardımcı olmak isterim .

0|0
    0|0
  • Tayt giymemeye müsait bir beden...

1|0
    0|0
    • Dalgamı geçiyorsun

• Teşekkürler

• Rica ederim...

• ben bakardım da sen 60 65 düş gene

1|0
    0|0
    • düşeceğim zaten Allahın izniyle ama merak ettim sadece

• bence iyi balık etlisin severim ama başkaları için 60 65 düş yeter

• Çok azimliyim gidecek ama şuanda bu kiloda biri olarak fikirlerinizi almak istedim

• bence gayet uygun :)

0|0
    0|0
  • 5 kilo verseniz bayağı oturur

0|0
    0|0
  • bence ideal kilodasın canım

0|0
    0|0
  • bakmak ne kelime hemde dört gözümle bakardım :) kafana takma kilon fazla değil

0|0
    0|0
    • gerçekten mi

• evet ciddi diyorum zayıf kızlar güzel olmazlar kilosu orta veya hafiften fala kızlar daha güzellerdir ve zaten kilon bence bir kıza göre normal ... tabi daha fazla kilo almaz isen :)

• kuzenin bu soruyu okucak biliyosun dimi ?

biz de seni ispiyonlucaz ona.

1|0
    0|0
    • biliyor o yüzden gizli sor dedi :)

ispiyonla bulabilirsen :)

• bana da mı :D

• ne sanamı :)

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 yil once aynisiydim biraz diyet biraz spor 60 kilo olmustum ama devam ettim ve su an 50 kilo 1,70 boyundayim :) istersen basarabilirsin :)

1|0
    0|0
  • bence kötü bir kilon yok arkadaşım 168 boyunda 82 kilo baya bakanı var morelide gayet iyi bence senin ona göre havalara falan uçman gerekiyor iyi kilon bacım :D

1|0
    0|0
  • orantılısın ama kilo verirsen daha iyi olur,boyun çok güzel.

1|0
    0|0
  • Kac yasindasin bilmem ama fazla.bir 57 ye dus bence.Tabi bu zaman ister.Aksam 6 ya kadar cok abartmamak sartiyla istedini ye.Cok ince dilim bir pasta bile olabilir.Aksam 6dan sonra meyve ve cay bile yeme icme.Hicbir sey yeme,Farki goreceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...