Ts yeni stadın ismini klübü en çok şampiyon yapan Ahmet Suat Özyacının adı neden verilmiyor? Şenol Güneş ismi veriliyor?

Ts kazandığı 6 şampiyonluğun 4 ünü kazandırmış olan birinin adını neden stadını vermez ki hiç anlayabilmiş değilim. Kendi içinden çıkmış çeşitli mevkilerde hizmet vermiş ve en önemlisi başarılar kazandırmış bir. Bu vefasızlık değil mi? Ayrıca diger 2 şampiyonluğuda Özkan Sümer kazandırmıştı. Biraz popüler davranılmıyor mu sizce Şenol Güneş ismi verilerek

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• ne farkeder

0|0
    0|0
    • ne farkeder derken vefa açıdandan sordum

En İyi Erkek Görüşü

• Bence de o verilmeli, başka şampiyon yapan yok ki

0|1
    0|0
    • Şenol hocada iyi klübün bir değeridir ama öncelik Ahmet Suat Özyazıcıya verilmeliydi vefa diye bir şey var sonuçta ayrıca şenol hocayada sorsalar klübün efsaneleri kimdir diye mutlaka ismi sayılacak 3 kişiden biridir (2 kez de özkan Sümer şampiyon yaptı ayrıca)

• Hangi takımı tutuyorsun?

• demem o ki bunlar boş yani yenildiğimizde hakeme suç buluruz bunlar bizim karakterislik özelliklerimiz kaç maç izlemişimdir muhabbet etmek istiyorsa insanlar eder o sene biziz bu sene sizsiniz falan ama işin açıkcası kagıtta yazan ne ise kabul gören o bunu demek istedim yazdığım şeyin takımla ilgisi yok ama çotanaksporluyum aslen ama ts yide tutarım tabi az buçuk çok değil ama konu o değil bana vefasızlık gibi geldi çünkü adam çok şe katmış biri öyle böyle değil

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Simdiki meshaur

0|1
    0|0
    • anlamadım yazdığını okuyamadım

• bir markayla anlaşmak en güzeli o dediğin adamlarda para aldılar görevlerini yaptılar o zaman Gs de Fatih Terim ismini verseydi şöyle güzel bir markayla anlaşmak en güzeli

1|0
    0|0
    • Ama öyle değil ahmet Suat özyacı gerçekten takım yarattı ve hayatının önemli bir zamanını hep trabzon için vakfetmiş bunlar az uz şeyler değil ama bu yeni jenerasoyn tsliler kolpa hep hiç bir şey bildikleri yok ne tarih ne da başka birşey hep popüler olana içi boş olana koşuyor, Fatih Hoca Gs için sıradan bir adam mı sence tabiy ki bir yerlere vermeli isimin Fatih hocayı çıkarsan Gs nin 10 yılını at çöpe o zaman olur mu öyle

• Şenol güneş dünya 3. sü yaptı

1|0
    0|0
    • iyide ahmet Suat özyacı külüp tarihinde kazanılmış şampiyonlukların çoğunu kazandırmış biri açıklamadada yazdım

• Stad sonuçta detaylara takılma

• anlıyorum peki

Yükleniyor...