Edebiyat hakkında...

Bu edebiyat defterindeki ve kitabındaki konuları nasıl ezberliyorsunuz yazar eserleri falan lys gürüyı adam full çekçem diye :-) 1.sınıfta yaptımız gibi yoksa yazar eserleri 4 sayfa filan yazıyormusunuz tekrardan mesela 1. Sınıfta hoca a harfini 4 sayfa yazın der sisteminizne kimi müzik dinler gibi kulaklıgı takıp konu dinliyor ezber yetenegi kabiliyeti demeyin çince ve ingilizce sayılarının tamamını birazda kelime ama bu iki dildeki herşeyi isteyerek yaptım çince sayıları kavramak ve ezberlemek 15 dkmı aldı ana dilim gibi sayamasamda :-) edebiyatı ezberliyememek kötü tarihi bile yapıyorum şu edebiyat deli ediyor

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Küçük kare kağıtlara yaz,önlü,arkalı yazarın adını,kitabın adını ve özelliklerini cebine koy.Tek yapman gereken elini cebine atmak her istediğinde yanında sık sık tekrar edersen unutmazsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazmak en iyii yontemdir yazarken de uzun ayrintilara girme eser ve yazarini yaz ve eserdeki karakterlere bak konu calisicaksan da neden ve sonuc ayrintilara gerek yok edebiyati fullemistim bu sayede tavsiye ederim;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...