SİGORTA VE STAJ SGK işlerinden anlayan arkadas var mııı?? cok aciiill nooluurr:(

arkadaslar stajın baslamasına 20 gün kala bankaya onaylattığım başvuru formunu tekrar okulA onaylatmam gerekiyomuş en az 20 gün kala. ki sigortamın odenmeye baslanması icin. ve 4 gün var baslamasınaa... sizce sorun cıkarmı staj yapabilirmiyim..? banka bir sorun cıkarmadı ama korkuyorum okul cıkaracak galiba

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• yok be ya ne sorunu çıkaracak altı üstü dandik bir staj..

0|0
    0|0
  • iyide sigortayı okul odemiyomu zaten pampa benim staj zamanımda okul ödemişti bu arada küstüm ben sana :(

0|0
    0|0
    • babam geldi panpa yaa... zaten bir ton azar yedim staj zamanını kacırmısım anasını stym cok sinirlıym yaa:(

• bu arada aklıma geldi ulan arkadas stajın baslangıç ve bitiş tarihini sen belirlemiyomusun zaten tekrar okula o kagıttan ver bankayla anlaş 20 gün sonraya aldır stajın başlangıcını

• olmaaz erdeğe gidicin ozaman:/ ve zaten 1 hazıran yapmıstım basta onu 1 temmuza aldırmak icin canım cıktı ben bastan kaybettim panpa ya...:(

• Benim maniken gülüm bilsem hemen toçnu sülücem ama bilmorum..:D

0|0
    0|0
  • Şimdiki staj sözleşmesi vs gibi işlerin nasıl yürüdüğünü bilmiyorum

Benim zamanımda hiç bir sorun olmazdı

Zira ben son gün işe başladım hiç bir sıkıntı çıkmadı

Sanada sıkıntı çıkaracaklarını sanmam

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum böyle konulara ama genel söylem çıkmaz olmuş bende çıkmayabilir demekle yetiniyorum :)

0|0
    0|0
  • valla bilgim yok

0|0
    0|0
  • stajda sigorta ödemez ki hiç bir iş yeri

sigorta başlangıç kağıdıdır o

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz sanırım . Takma kafana.

0|0
    0|0
  • Çıkarmaz çekirge ama yine de okula durumunu anlat, sorumluluk onlarda :)

0|0
    0|0
  • bankadaki ilgiliyle konuş okul sarun çıkarmaz ama sıkma canını bişi olmaz

0|0
    0|0
    • banka sorun cıkarmıyo okul cıkarıyo kağıdı gec götürceğim icin... :(

• sorun olmaz bendede aynı sorun vardı:D

0|0
    0|0
  • Git 20- 30 tl ver özel sigorta yaptır bence, aynı yere gelir.

0|0
    0|0
  • Yok bir sorun cıkmaz kafana takma devam et bekleme yapma :)

0|0
    0|0
  • korkuyorsan çıkar panpa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çıkmz bende senle aynıyım sigortan devam eder zatn staj yapıyor olark görüneceksin Kı Bu sıgorta bıldıgın sıgortadan degıl İş yerınde Başına Gelebıleck Olayları kapsayan bı sıgorta mesale parmagın kesıldı hastaneye gıt sıgortan karşılaycak. Sigorta dedıgımız şey buyuklerimizin sigortadan emekli olması falan aynı sıgorta degıl bunlar anladın :)

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum

0|0
    2|0
    • soruya bakmadan cevaplarım dediğim için cevapladım, eksiye gerek yoktu

• Ya sigortadan dolayi stajinin yabacagini dusunmuyorum ben ilk stajimda sigortayi isletmedim bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...