Fikrinize ihtiyacım var?kuzenimin düğününe gitmelimiyim?

arkadaşlar çok sevdiğim 2 kuzenim bu yaz evleniyorlar ..ve ben kilo alıcak tam zamanı buldum ... öyle 5-10 kilo değil görenler ağzını açıp nasılsın demeden önce ne kadar şişmanlamışsın diyorlar ve bu benim fobim haline geldi...!

yıllarca görmediğim insanların arasına kalabalığa girmek istemiyorum düğünlerde zaten feci sinir basar ...

önceki kuzenimin düğününde de kalıcak yerimiz yoktu yine yok babamda otel parası vermek istemiyo annenle seni yolluyum gidin diyor...bende bilmediğim konu komşuda yatıya kalmak istemiyorum açıkçası..geriliyorum ...

e biz napıcaz tek başına orda kalıcak yer bile belli değil eniştemlere zahmet veririz o düğün arasında diye düşünüyorum ...

annemle ikilemde kaldık babam gitmek istemiyor bende annem kararsız teyzem gile altını verdik ama almadılar "gelin de siz takın" dediler şimdi gitmesek aldığımız altın boşa gidecek gitsek perişan olcaz ki elbisem yok ayakkabım yok hayır alıyım desem uygununu hayatta bulamam onu bırak sosyalfobiyle savaşan bir insanım teyzem ve eniştem neden bu kadar zorluyorki hem arabamızda yok ...şimdi sizce gidelimmi o düğüne siz olsaydınız napardınız

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• gitmem ver altını birine gönder araban yok kalacak yerin yok ğstğne birde keyfim yok piskolojim bozuk diyon

0|0
    0|0
    • öyle gitmiyelim diyorum eniştem anneme "beni gelmek zorunda bırakmayın kendiniz binin gelin" demiş böyle insanları zor durumda bırakmak ne kolay ya gitmesek araya soğukluk girecek öff öff gelip zorlarsa napıcağımı bilmiyorum

• 30 kilo aldım görenler hep bıyıkaltı gülüp fısfıs konuşmaya başlıyorlar üstelik dediğim gibi elbise bulamam kesin

• hacı baya almışsın ama bende 100 kiloyum ne olacak takma kız kafana seni böyle beğenen beğensin verirsin kiloları

Erkekler Ne Diyor 4

• git yaa düşünme bu bir kez olan şey git

0|0
    0|0
  • Ben gitmezdim, kız beğendirip duruyolar sinir oluyorum.

cut.

0|0
    0|0
  • Eger kilon yüzünden gitmeyi istemiyorsan ayip edersin

0|0
    0|0
    • yok sadece oda değil babam gelmiyor gelse bile arabamız yok kalacak yer yok gece otobüs yokmuş kalıcaz ortada bedevi gibi bide o yüzden istemiyorum

• Gitme. asıl sen o kiloyu nasıl aldın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...