Fitness hakkında görüşler?

Fitness basliycam inş. En kısa zamanda ne gibi faydalarını görürüm bide düzenli gittikten sonra vucudum esıtlenırmı

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ks de cok sisman ve bicimsiz kiz var. Onlar sayesinde kusuyorum. Bence fitness arkadasi bul. Kokuna dayanabilecek biri olsum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bitek fitnesse gitmekle olmaz diet yapman gerek ayni zamanda ve cok sabirli olmalisin

1|0
    0|0
    • Kilon orantılı olsa bile diyet yaptırıyorlar mı

• @errcan 2 Kilo felan versem tamamdır bence ama hoca daha iyi bilir benim için iyi olanı dıye ona bırakırım

• troidlerinde bir problem yok ise fitness iyi bir seçim, kardiyo programı etkili olur, ayrıca kötü karbonhidrat tüketimi yapmamanız gerekiyor, şekeri kesinlikle hayatından çıkarman gerekiyor tatlı çeşitleri , hamur işi yemekler kesinlikle yasak,

Erkekler Ne Diyor 8

• Birçok faydasını görürsün, bırakmadan minimum bir sene devam edersen hem sağlıklı ve dinç hissedersin hem de fiziğin düzene girer. Tabi doğru bir şekilde yapıldıktan sonra

0|0
    0|0
  • Spor faydalidir yediklerine dikkat etmekle beraber duzenli spor yaparsan vucudun toparlanir

0|0
    0|0
  • denemedim hanımefendi

0|0
    0|0
  • Diyette yap

0|0
    0|0
  • Yemek yemeye dikkat etmen gerek protein almana gerek kilo a göre ve soda iç günde 2 tane ve nereni kas yapmak istersen orayı çalıştır derim

0|0
    0|0
  • Saymayla bitmez faydası

0|0
    0|0
  • diyette yap

0|0
    0|0
  • Git tbi spor iydır rahatlarsn boy kilo kac

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0