HANGİ DURUM DAHA KÖTÜ?

Arkadaşlar aşşağıdaki durumlardan hangisi daha kötü ve affedilmez?

1-) Sevgilinizden ayrıldıktan bir gün sonra onun bir arkadaşının size küfürlü mesaj atması.(ayrıldığınız sevgiliniz attırmamış zaten sizden de özür diliyo bunun için)

2-)Ayrıldıktan 2 hafta sonra falan işte ayrıldığınız sevgilinizin yakın bir arkadaşının size mesajlarınızı okudum (özel mesajlar) benimle çık ona da nispet yapmış olursun

Güncellemeler:
?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum sen 2.maddede yakın arkadaşı olduğunu söylemişsin ama o bildiğin katıksız nokta nokta çocuğuymuş be...

0|0
    0|0
    • İyide demekki benim eski sevgilimde sütten çıkmış ak kaşık değil mesajlarımızı göstermiş hemde özel olanları

• ya bırak bu işleri Allah'ını seversen.Ayrılığın çok koyduğu adam zaten özelini kimseye açık açık anlatmaz.Korumuşmuş.Ağzına ıslak odunla vururum yeminlen yerinde olsam

• hım anladım

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla bir bayana döven bir kişi af edilmemeli, özel mesajlar asla asla gösterilmemeli, sevgilin SMS leri mi göstermiş birine o kısmı pek anlayamadım,

0|0
    0|0
    • ya sevgilimin yakın arkadaşı eski sevgilim artık...işte o özel mesajları falan okumuş ben o mu okuttu dedim oda hayır ben gizliden okudum dedi

• Ben sana arkadaşlık gönderdim arkadaşım

• tamam mesaj at o zaman

• kimseye nispet yapmam o kadar alçalmadım çok şükür

0|0
    0|0
    • hangisi daha affedilemez sence?

• 1. şık affedilirmi peki?

• affedecek olan sensin bilemem ama sevdiğinin bunda bir suçu yok söylediğine göre

Kızlar Ne Diyor 2

• her 2 durumda o insanların karakterlerinin olmadığının bir göstergesi .

0|0
    0|0
  • 2. bana göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...