Süper ligde şampiyon kim olur?

Arkadaşlar bu şike olayları yüzünden fb minimum 2 yıl avrupaya gidemeyecek bence haliyle kaliteli ve genç oyuncu özellikle yabancı almakta zorlanacak,bjk zaten Allaha emanet

benim sorum 2013-2014 sezonunda süper ligde kim şampiyon olur bence Galatasaray.

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hersene 10 puan atıyorduk bu sene bir 15lik yaparız :D

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Tabiki GALATASARAYIM:)

0|4
    0|2
  • Galatasaray ' im ack ara favori...

1|4
    0|3
  • inşallah Galatasarayımm

0|1
    0|2
  • RE RE RE RA RA RA GALATASARAY GALATASARAY CİMBOMBOM!

1|3
    0|2
  • G.SARAY olur

1|2
    0|2
  • Gönül isterki Fenerbahçe ama bakıp göreceğiz.

0|2
    2|1
  • Galatasaray olur.

0|1
    0|2
  • hakeden kazanmalı

0|0
    0|0
  • Her türlü cimbom

0|1
    0|2
  • Ğs en büyük aday

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 14

• galatasarayyyyyyy

1|5
    0|2
  • Galatasarayı tek geçerim.

0|1
    0|2
  • Galatasaray açık ara muhtemelen tff verdiği cezaları değiştirme imkanı doğdu tff bAŞkanı istifa edip eksi puan başlatabilir bazı kuluplerimizi

0|3
    0|2
    • ligden düşmese bari puan silmede olmasın ligin tadı çıkmayacak artık şampiyonluğumuzu 7. haftada ilan ederiz :D

• steu bükreşin cesazı ertelendi diye ağlıyor fenevli, ulan fenevli daha 1 ay önce UEFA dediki federasyonların cezası az gelirse biz çakarız.Nitekim Romanya Futbol Federasyonu Steau Bükreşe puan silme cezası verdi.Makul olduğu için UEFA da cezayı erteledi. Gelde anlat.

• tabiki kalite fazlasıyla düşer.. bizim ligimiz bir ingiltere italya değil çünkü juveyi düşürdüler diyoruz ama yokluğu hissedilmedi pek böylede bakmak lazım olaya ama ts nin şampiyonluğu tescillenmeli

• Kasımpaşaspor

0|1
    1|4
  • Şampiyon belli, Galatasaray.

İkinci kim olur onu tartışın.

0|2
    0|3
    • 2. Trabzonspor olur gibi geliyor bana ama bakalım :)

• bak şimdi Es-es ağlıyor ersun yanal etik davranmadı diye, paraiçin Alper potuk olayında sözünü ezip geçen aynı yönetim değilmiydi. Beter olsunlar. İKinci Akhisar olsun. Çok isterim.

• ooo Akhisar zaten gönüllerin 2. si :) yaw anadolu kulüplerinin birçoğu paranın emrinde o yüzden artık onlarda söz tutma gibi şeyler yok alper potuk olayında ki gibi ama etme bulma dünyası ama bu olaylardan sonra demirören istefa ederse ve adaletli bir tff başkanı gelirse 2. Trabzonspor olur b.ihtimal

• Galatasaray 3 kulvarda fenerbahçe beşiktaş 2 kulvarda mücadele edicek. Bu yüzden lige tüm güçleriyle asılacaklar. Çok zevkli bir sezon izleyeceğiz ama şuanda kadro kalitesiyle teknik direktörüyle Galatasaray şampiyon olur ...

0|1
    0|1
  • Gs 2 yil daha rahat hemde cok rahat sampiyon olur

0|1
    0|1
  • FB lig ve kupa gitceği için daha şanslı bence

0|0
    0|0
  • Şampiyon Galatasarayımız elbette ama rakip kim bu sene kasımpaşayla çekişiriz gibi gözüküyo:))

0|1
    0|0
  • 2 yıldır kim şampiyon oluyorsa yine o olur :))

0|1
    0|1
  • galatasarayım yine şampiyon 3 kulvarda başarılar

0|1
    0|2
  • galatasaray yine ipi göğüsler

0|1
    0|2
  • türkiye ligini takip etmiyorum genelde barcelona maçlarını izlerim,bu arada esila kadar itici bir kız daha yok!..

0|2
    1|3
    • onu gidip esilaya söyle ben sana şimdi burda kim itici kim çekici diye sormadım Türkiye şampiyonun belli olduğu 2. nin tartışılacağı bir lig oldu

• fenevbahçe

0|2
    0|2
Yükleniyor...