Endişesi ne olabilir sizce?

33 yaşında bir erkek küçük bir şehirde serbest meslekle uğraşıyor ve şehirde tanınıyor.kız arkadaşı kendinden küçük ve başka bir şehirde.ilişkilerini yalnızca adamın çok yakın çevresi biliyor.adam o yakın çevresine ve kıza 1 sene sonra evleneceklerini söylüyor.tatilde kız fırsat bulup adamın yanına geliyor ama kız ile görünmek istemediği için buluşup en yakın şehirde vakit geçirip akşam adamın şehrine geliyorlar.adamın kendi şehrinde görünmek istemediği aşikar.endişesi ne olabilir.bu ciddi olmadığını mı yoksa sanılanın aksine ciddi olduğunu yani nişan söz sonrası açıkça gezmek istediğini mi gösterir sizce?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• küçük yerlerde pek uygun görülmez adı koyulmamış birliktelikler.

0|0
    0|0
    • ama önceki ilişkisinde aynı şehirde açıkça dolaşıyordu.yani o yıllar sürmüş bu nedenle mi acaba.

• olabilir. olayın bütününü bilmediğimizden bu kadar yorum yapabiliyoruz.

Erkekler Ne Diyor 3

• ciddi olmadığı anlamına gelir bence ben birini seviyorsam ve evlenmek istiyorsam kim görürse görsün umrumda olmaz ve herkes bizi mutlu gördüğü için sevgilimi gördüğü için onur duyar daha

mutlu olurdum

0|0
    0|0
  • Muhabbeti dolaylı yoldan neden anlatıyorsunki o kız sensin işte..adamın başka sevgilisi vardır belkiorada veyatta yaşça ufaksan ufak yerde dedikodu olması diye böyle birşey yapabilir. Neyse kızlar aradığı belaları rahat buluyorlar nedenini öğrenirsin yaşayarak :)

0|0
    0|0
  • niyeti ciddi değil gibi bilemiyorum öyle karamaşık şeymi olur dallas gibi bir soru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• küçük yerlerde nişanlıyken bile laf eden olabiliyor sevgiliyken neler neler denmez bence seni korumak dışarıdan yanlış anlaşılmaması adına bunu yapmış olabilir

0|0
    0|0
  • kız arkadaş ne kadar küçük kendisinden

0|0
    0|0
  • altında başka bir neden de yatıyo olabilir. hç sordun mu ona ?

0|0
    0|0
  • Seni istemiyor bu kadar yüzük delisi olmayın ben bile soğudum kadınlardan erkekler napsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...