Eğer biri size yüzünüze sizden hiç ama hiç hoşlanmadığını, nefret ettiğini söylerse ne yaparsınız?

Selamünaleyküm herkese

Soruyu sadece karşı cins olarak algılamayın

0|0
26|39

En İyi Kız Görüşü

• Kimin dediği benim için çok önemli.Beni bu hayatta gerçek seven bir annem var birde babam ve abim var.Ben beni sevmeyen insanlar olduğunu biliyorum.Hatta arkamdan konuştuklarınıda biliyorum.Bana karşı tutumlarını hissediyorum.Enerjilerinden , konuşmalarından, ses tonlarından bakışlarından hatta başarıya ulaştığımda söylediklerinden bunu seziyorum.Yüzümü söylemelerine gerek kalmıyor :).Buda yeterli değilmi?Mecbur değillerki beni sevmeye.Onlarda uyandırgım birşeyler var demekki.Bende onların beni sevmemesi için bir nedenler var demekki.Ben bunu en fazla birisine yardım ettiğimde elimi uzattığımde, kibar olduğumda hissediyorum.Çevremdeki insanların bu iyiliğinin altında bir sahtelik olduğunu hissettiklerinde benden nefret etmeye veya sevmemeye başladıklarını biliyorum.Kendi yapamadıklarını bende veya başkasında bulduklarında ona veya o kişileri çekiştirdiklerini, nefret ettiklerini hatta arkalarından konuştuklarını görüyorum.

Olsun.Ben yine onlara içimden en güzel duygularla gülümsüyorum :)

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• beni sevmeyenin aklından zoru vardır

şeker gibi çoçuğum

0|0
    0|0
  • I would say;

" Screw with you "

Cok ta sevdigim bir sözdür sahsen.. Ingilizce olarak.

0|0
    1|0
  • Hmm şimidi dediğin şey Anlık bişey o anda ne deriz bilemeyiz ve ya alınırız ya da alınmayız ama alınırsak karşı tarafı inciltecek söz söyleyeblrz ya da alınmadıysak da klasik cümle kurar geçeriz kafayada tamayız yani.

0|0
    0|0
  • eğer bir kabahatim varsa ve bunun farkındaysam üzülürüm.ama haksız yere bunu söylüyorsa burnunun orta yerine kafayı koyarım:)

0|0
    0|0
  • kendimi kimseye beğendirmek zorunda değilim herkesi allah yarattı beni beğenmeyen allahın yarattığını beğenmemiş demektir

ben yaratılanı severim yaratandan ötürü demişler

0|0
    0|0
  • aleyküm selam. Ben medeni cesaretinden dolayı tebrik ederim son kez sarılır kendine iyi bak derim arkamdan konuşmasındansa yüzüme söylemesi daha samimi daha içten

0|0
    0|0
  • Aleyküm Selam..

Doğruları söylediği için teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Böyle söyleyen kişi patavatsız birisi olmalı çünkü sevgi yüze karşı söyleniyor ama nefret veya hoslanmama yüze karşı söylenmez dolaylı ifade edilir. Böylesine Allah sana anlayış versin denilir başka yapılacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Şayet kendisi denyonun önde bayrak sallayanı olarak tanımladığım biriyse kendimle gurur duyarım. Doğru yoldayım demektir.

0|0
    0|0
  • Nedenini sorarım sevmediğim birisiyse takmam

0|0
    0|0
  • En azından diğerleri gibi rol yapmayıp, açık sözlü olduğu için takdir ederdim.

0|0
    0|0
  • Aleykümselam

link

bunu yaparım yeterli sanırım

0|0
    0|0
    • cok agir olmus bu, bir kiza yapilir mi

• yok yahı espri olsun diye dedim :)

hayırlısı be gülüm der çeker giderim ne diyim ayağna mı kapanayım.

• biri demişti bende öyleyse s.git dedim ama şimdi peşimde dolaşıyor :D

0|0
    0|0
  • şahsen bana karşı bişi hissetmediğini defalarca söyledi.hissedene kadar devam edecem.yani nefret ettiğini söyleyene kadar

0|0
    0|0
  • Güzel soru. ''İstediğini alamadın ya da istediğin gibi olmadım diye çitkefleşmene lüzum yoktu'' derim.

0|0
    0|0
  • Ve aleykum selam.

İsteyen istediğini söyleyebilir. Kimse kimseyi zorla sevecek ona sempati duyacak diye birşey yok. Olabilir kardeşim sevmiyor olabilirsin derim. Kendimi de kimseye zorla sevdiremem yani :)

0|0
    0|0
  • çok da fifi derim

0|0
    0|0
  • nedenini sorarım

0|0
    0|0
  • eeeee nabaym sen beni beğenmiyon diye üzüleyim mi ? derim

0|0
    0|0
  • taktir ederdim ona göre hareket ederdim öyle insan olsa keşke insanin düşmanı :D

0|0
    0|0
  • tepkisiz kalırım .

0|0
    0|0
  • cesareti için kutlar nefretinin sebebini sorarım.

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim...O kadar maske takan insan var ki...En azından dürüstlüğü için teşekkür ederdim...

0|0
    0|0
  • deme öyle deme derim.

0|0
    0|0
  • Topukları yağlayıp kaçarım, yürülen ben de senin suratına hastaydım sanki dengesiz deyip kaçarım :))

0|0
    0|0
  • neye mal olursa olsun hayatımdan cıkarırım

0|0
    0|0
  • ona karsı ne hıssetığıme baglı

0|0
    0|0
  • Sen kendine bak sümüklü diyip yüzüne tükürürdüm :D

0|0
    0|0
  • Güzelse öpebilirim..

0|0
    0|0
  • aaa tesadüfe bak derim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 25

• ve aleyküm selam tatlım

yüzüme değil ama geçende kuzenimle bir arkadaşı demiş benim için

hiç sevmedim onu çok soğuk demiş

bende ona ilet aynısını düşünüyorum dedim

napabilirm yıpratamam kendimi

0|0
    1|0
  • medeni cesaretten dolayı kutlayacaklar külahıma anlatsın. aha bu da külahım --> V

"napim yani nefret ediyorsan ediyorsan ediyorsun, ne yapmam gerek şimdi?" derim

0|0
    0|0
  • neden nefret ettiğini bilmiyorsam sorarım haklıysam eyvallah der geçerim. herkesi seven de olur nefret edende. eğer herkes tarafından seviliyorsan bir duruşu olmayan, kişiliksiz, herkese yaranmaya çalışan bir insansın demektir. beni sevmeyen olmasaydı kendimi sorgulardım ki zaten sorguluyorum.

0|0
    0|0
  • Nedenini sorup savunmaya geçerim

0|1
    0|0
  • "o zaman bana bunu söylemeye neden gerek duyuyosun? hadi git şimdi uzaktan nefret et, görüş alanımı bozma" derim.

1|0
    0|0
  • Bende senden hoşlanmıyorum derim

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • insan hazmedemedigini kusarmis.

1|0
    0|0
  • Donup kalırım.

0|1
    0|0
  • kendimi suçlarım..mutlaka benden kaynaklı bişeydir:)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kişi derse çok üzülürdüm

0|0
    0|0
  • bunu söyleyen kişinin benim için önemine bağlı

0|0
    0|0
  • Bende sana bayiliordum sanki derdim

0|0
    0|0
  • alnından öperim nerde onu diyecek dürüstlük bu devirde.

0|1
    0|0
  • sorduk mu Panpa :)

0|0
    0|0
  • Topluluk içinde diyorsa rezil etmek lazım. Ben de senin kara kaşına göre gözüne hayran değilim, işimiz yürüsün yeter derim.

0|0
    0|0
  • ne gerek var böyle birşey yapmasına çoçuk muyuz eğer böyle bir karakterdeyse onunla konuşmam ciddiye almam bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Sevmezse sevmesin çokta tın :P

0|0
    0|0
  • yüzüme söylemesi iyi bir şey arkamdan diyip yüzüme gülmüyor ya

0|0
    0|0
  • iyi ya sanki ben sana bayılıyordum derim

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz açıkçası.

0|0
    0|0
  • Bende ona karşı olan düşüncelerimi söylerdim.

0|0
    0|0
  • olabilir bu senin sorunun derdim

0|0
    0|0
  • "Kalp kalbe karşıdır derlerdi de inanmazdım doğruymuş cidden :) " derdim :D

0|0
    0|0
  • Seninle duygularımız karşılıklı derdim. Soruna 5 yıldız verdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...