Kapat

Ne kadar surede kondisyon sağlarım?

evde caliscam 15 20 dk hergun calissam ne kadar surede kondisyon sağlarım. ya da bu sure yeterli olur mu

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kalıcı kondüsyonun sınırı yoktur 10 yılda yapsan hala gelişmeye devam eder. 15 20 dk az bence. sana tavsiyem youtube a 8 dakikada karın kası yazan videoyu izle. hergün aç onu yat yere mekik hareketlerini yap. io atla. mesela hergün 1000 ip atla sonra temel hareketler. kol gerdirme bacak gerdirme vs şeyler. ama önce 100 ip ve 5 dk süre temel hareket ve 100 ip 5 dk hareket tarzında program yap. 1000 ip olduktan sonra karın kası çalış 3 ay sonra gözlerine inanamazsın ve kondüsyonun artar.
    kondüsyonun temel hareketi ip atlamaktır

0|0
    0|0
    • hemen yoruluyorum ama

• sen zorla kendini hergün 50 ip arttır ya da 20 ip arttır 1 ay sonra 1000 ip atlayama gel buraya ne dersen de bana. ben spor salonuna başladıgimda 30 kilo kaldıramazken bırakmadan önce 60 kilo kaldırıyordum ve o harekette 60 kilo büyük başarıydı. 1000 ipin lafı bile yoktu yani. son zaman reflex hızlandırmak için 1 zıplamada 2 ip atlıyordum ama bunun için iyi bir atlama ipi olması lazım biraz ağır olması lazım. benim kullandiğim içi çelik dışı plastikti kaliteliydi spor önemli

• tamam

En İyi Kız Görüşü

• Evde o süreyle zor ya.

0|0
    0|0
    • her gun yapsam

• koy gibi cok kucuk bir yerde yaşıyorum o yuzden

• Hadi ya kötü olmuş

Erkekler Ne Diyor 4

• cabuk olur.

0|0
    0|0
  • 15 20 dk ne yapavağına bağlı.

0|0
    0|0
    • ne yapmaliyim

• pomem parkur icin.

• Ağırlık çlışman lazım. Şınav mekik tavsiye ederim. Bisiklet sürebiliyosan iyi olur. Tempo ve hızlı koşu çalışman lazım. Spor salonuna gitmeyeceksen bu havada da bisiklet biraz zor olur o yüzden onu çıkarabilirsin ama iyi olur bacak ve kondisyon açısından iyidir. Sadece yarım saat tempo koşu yapmanı tavsiye ederim. Onun dışında ağırlık olarak dumbell alabilirsin. Mekik ve şınav için de çeşitli teknikleri internetten bulabilirsin.

• Hazırlık ne içindi

0|0
    0|0
  • 2 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...