Kapat

Üç Türk temsilcilerimiz UEFA Avrupa'da başarılı olabilir mi?

Hangi takımdan ne kadar beklentiniz var?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• sanmıyorum. adi ustunde Türk. basarisizlik kabullenilmiş bizde nede olsa😹

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlı da 1. çıktı ama gelen rakip şansız biraz yine de osmanıspor belki kadro değeri ile kapışamaz Olimpiyakos ile ama futboluyla alma ihtimali dahi var.
    Beşiktaşa belli olmaz pek Avrupa da böyle çok deneyimleri yok. Kadro olarak güçlüler özellikle lig de iyiler ama Avrupa çok farklı oluyor futbol için. Fenerbahçe de Lig'de kötü yani Antalya haricinde kötü diyemeyiz tabi skor olarak ama şimdi Antalyaya kaybettin her şey yeniden başladı v. b önemli olan zayıf rakibe karşı biraz atağı yönetmektir Türkiye liginde. Ama Avrupaya çok uygun futbol stili bence giderse Fenerbahçe gider sonuna kadar Avrupa da ki çokta sanmıyorum kupayı Türk takımlarından alacağını ama bu işler belli olmuyor. Fenerbahçe-Beşiktaş Finali görürüz inşallah. Tabi MU elemekte kolay değil, aynı şekil Shaktar elemekte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Üç temsilcimizde son 32 de şanslı ve güzel kuralar çekti. Tabiy ki Fenerbahçe ve Beşiktaş a göre Osmanlısporun rakibi biraz daha zor. Son 32 den son 16 ya Fenerbahçe ve Beşiktaş rahat gececeğini düşünüyorum. Osmanlıda son 32 den turlayarak son 16 ya kendini atarsa hiç şaşırmam. Şöyle diyelim Osmanlıspor bu kupada en fazla bir tur daha gidebilir. Temsilcilerimiz arasında Fenerbahçe yi bu kupada özellikle avrupa maçlarını farklı oynuyor olmalarından dolayı ve bu kupada çeyrek ve yarı finalleri gördügü için daha şanslı görüyorum üst turları zorlayacaktır. Beşiktaş ise üst seviyelerde mücade etme tecrübesi eksik oldugu için 2 tur daha en fazla gidebilir, tabiy ki kura şansına bağlı olarak...

0|0
    0|0
  • Başarıdan kastının ne olduğuna göre dğeişir başarı kupa almak ya da final oynamaksa zor yok çeyrek finalde benim için başarıdır diyorsan olabilir. İlk aşamada Fb ve Bjk rakipleri kolay Osmanlı'nın rakibi ise zor ve avrupa kupalarından kendinden çok daha tecrübeli bir takım ama inş Osmanlı güzel skorlarla eleyecek öyle ümid ediyorum diğerleri zaten çok çok büyük hata yapmazlarsa zayıf rakipleri karşısında tur atlarlar.

0|0
    0|0
  • Arkanıza yaslanın ve rahat olun 3 te 3 yaparız

0|0
    0|1
  • Hakemlerle her türlü maç çekilmez oluyor. Anlaşmalı gibiler hepsi. Sıkmaya başlıyo maçlar.

0|0
    0|0
  • osmanlı nın tur şansı ortada bence

0|0
    0|0
  • 3te 3 olabilir Sadece Osmanlı Yunanistan'dan boş gelmesin

0|0
    0|1
  • evet beklentim en azindan bir tur daha atlamalarinyonunde ucunun de

0|0
    0|0
  • belki beşiktaş digerleri anca 1 tur geçer