Sevdiğiniz insanların gözünüze güzel gözükmesi

Ben buna inanıyorum. Erkek arkadaşım vardı onun beni sevmediğini biliyorum geç anladım ama anladım. Herneyse çevremde beğenmeyenlerde vardı ama gerçekten benim gözümde dünyanın en yakışıklı erkeğiydi. Çok beğenirdim. Sevdiğiniz insanların gözünüze güzel gözüktüğünü düşünür müsünüz?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Denir ki, Leyla kara kuru, cılız, sıradan bir kız. Leyla'yı görenler Mecnun'un aklına şaşkın. Denir ki yine; padişah merak eder, çağırır Leyla'yı sarayına. Dillere destan bir güzellik uman padişah da başkaları gibi şaşkın. Leyla'ya bir sürü laf eder. Bu muydu Mecnun'u mecnun eden Leyla! bakışını hisseden Leyla, Sen der, Mecnun değilsin!

Demem o ki arkadaşım; Güzelliği fiziksel güzelliğe hapsetmek...Leyla bir yüz ve bedenden ibaret değildir halbuki. Mesele yüz ve bedense eğer, cesetlerin de bir bedeni ve yüzü vardır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• evet zaten ne oluyosa ondan oluyo yücelttikçe karşındakinin gözünde değerin düşüyor benim çok oldu karakterim bu değiştiremem öyle olunca kızlar sevmiyor onlar kendisine insan gibi davrananları pek sevmiyorlar onlara böyle tatlı sözlü hayvanlardan gerekli ( istisnai durumlar hariç tabi )

0|0
    0|0
  • ben tipim degil dedigim bir kıza asık oldm bir ara önceden begenmezdm gercekten bir kızda fiziksel olarak ne istesem kendisinde tam ters özellikle mevcuttu zamanla tanıdım asık oldum resmen dünya üzerindeki tek güzel kızdı yani :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle hani derler ya aşk ota da b*ka da diye aynen öyle aşıkken kör oluyo insan.ben arkadaşlarımdan biliyorum, hem benim sevdiğim çok güzel ki gerçekten güzel :)

0|0
    0|0
  • yo daha çirkin geliyolar tanıyınca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her insan sevdiğine güzeldir

0|0
    0|0
  • "Iyy,hiç tipim değil,ben esmerleri severim biliyosun." dedim bir arkadaşa. 1-2 ay sonra seviyodum,sonra yine çirkinleşti ayrıldık :*

0|0
    0|0
Yükleniyor...