Aldatmadığımı nasıl ispatlayabilirim ? (Özellikle Kızlar Lütfen)

Arkadaşlar herkese merhaba. Lütfen yazıyı dikkatlice okuyun. 1.5 yıllık bir ilişkim var Sevgilim bipolar bozukluk (Duygu durumu bozukluğu) hastası.. Bu zamana kadar hatalar yaptım, bazen koruyamadım olaylar çok değişik. Her olay beni akıllandırdı ama her seferinde o " Sen bunu yapmıştın " diyince elimi ayağımı çektim.. Babaannemin mezarının üstüne yemin ettim ama inanmıyor bana, beni aldattın diyor. Bende ona bu mesajı yazdım ;

Eğer senin aklında benden başkası varsa veya aldatıyosan, sakın yanıma bile yaklaşma sakın. Ben sana asla ihanet etmiyorum seni zorla yanımdada tutmuyorum arkadaşlarımda diyor sürekli kızı zorla tutuyosun diye. Sana çok ilgi gösterdiğim zamanlar, hep bana " Sıkıyosun " dedin. Az ilgi gösterincede bin türlü şey çıkardın, kurdun aklında. Sürekli bunu bunu yapmıştın diyosun sen böyle yaparsan benim elimden hiç bişey gelmez. Seni asla zorlamıyıcam eğer gerçekten seviyorsan zaten vazgeçmeden,ihanetsiz,çıkarsız seversin. Ben asla asla ihanet edemem, ister inan ister inanma durum böyle, allahta yukarda şahidimdir. Ben senden kurtulmaya çalışmıyorum, aksine hiç gitmemeni istiyorum. Beni böyle bişeyle suçladınya seni vicdanınla başbaşa bırakıyorum. Anladığın zaman yazarsın tamam mı, Seni çok seviyorum..

Napıyım arkadaşlar başka neler yapabilirim ? Nasıl ispatlayabilirim aldattın diyo başka bişey demiyor.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bipolar bozukluk bende de vardı zamanında. sen bir şey yapma. o ruh hallerini iyi bilirim ben

0|0
    0|0
    • Şu an nasıl ? nasıl yenebildiniz ?

• İnanıyorum. Fakat beni itiyor yaklaşamıyorum..

• Peki neredeki hastaneye, doktora gittiniz ? ne kadar sürdü bana bu konu hakkında bilgi verirmisiniz ben çok araştırdım ama kız arkadaşım tedavi,ilaç vs istemiyor. Bişeyler yapmalıyım

Kızlar Ne Diyor 3

• Ispatlamak degil ama madem bir hastalik en dogru cozumu psikiyatristler verecektir.Birlikte konusun bu konuyu sevgilini de al ve bir psikiyatriste gidin

0|0
    0|0
  • iyii ypmşsn senn

0|0
    0|0
  • Oha eğer bunu görüp sana hayla dönmediyse bırak derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Psikolojik bir rahatsızlık nedeniyle mantıklı düşünemeyen birisine, mantıklı bir şekilde onu aldatmadığınızı mı anlatmaya çalışıyorsunuz?

1|0
    0|0
    • Napayım kardeşim

• Birşey yapamazsınız. Adı üzerinde, sevgiliniz hasta. Bu şekilde kabul edeceksiniz, tedavisinin işe yaramasını umacaksınız. O kadar. Daha fazlası için kendinizi yıpratmayın.

• o kızın agzına tükeriyim malın teki boşver olum işin mi yok uğraşma deliyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...