Fıtness Salonuna Giden Arkaslara bu sorum...

Arkdaslar oncelıkle hepınıze merhaba sorum su benım omuzlar gayet genıs boy 1.81 kılo 78 fızıgım iyi fakat Karın bölgemde baklavaların olusmasını ıstıyorum cogu kısı bunun fıtness'a gıderek gıderılecegını soyluyor coguda bıraknca yag tulumu olur sunersın dıor gıden bılen arkdaslar proteıs tozu kullanmadan gıdecegım sızce nsıl onerırmısnz ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim beni görsen kıvançtatlıtuğun amk dersin o derece bir fiziğe sahibim arkadaşların bok yemiş bazı toz ve haplar var ilk 2 ay onları kullanarak yap sonrasında hemen bırakırsan sarkmaz sadece kayblur 2 ay sonunda ilaçları bırak ve öyle devam et 6 ay kadar sonrasından istersen bırakıp günde 60 mekik 60 şınav olarak formunu koruyabilir ya da adonisler için devam edebilirsin! bu arada adonis kızların en sevdiği kastır ve çok zor çıkar!

0|1
    0|0
    • Adonisle felan işim yok hacım ya :) maksat spor yapalım fızıgımızı fıt tutalım

• olum sorma kimseye :D unutma ki hiç bir sıradan erkek yakışıklıda olsa kaslı bir erkeğin yanında dolaşmasını istemez çünkü 1-0 geridedir!

• :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hidrolik fitneese gidiyorum ben bugün 3. günüm sıkılaştırıyor bildiğim kadarıyla

0|1
    0|0
    • Yorumun için tesekkur.

• başka bir kas ya da belirtin olsun diyrosan linikimi adımı gördün öneri yapabilirim! 6 yıldır fitness yapıyroum=)

• Hidrolik fitnessle farkı ne ? :)

Erkekler Ne Diyor 3

• bırakırsan tamamen salarsan yag tulumu olursun o ayrı cunkı vucud orda spora alışır bir anda bırakırsan olmaz eger profesyonel olarak devam edersen protein tozu al sadece baklava için gidiyorsan protein içeren bir çok besin var kardeşim tavuk balık süt vs. ayrıyeten 6 baklava için oraya en az 1-2 yıl devam etmen lazım uykunu yemeni içmeni falan hepsini düzene sokman lazım kardeşim .

0|1
    0|0
    • Hmm kardesım anladım ben en fazla 2 ay felan gıdecegım ya ondan sonra unv. gıdecem orda bulursam orda devam ederım 2 ayda vucut sadece sıkılasır demı ?

• Eyvallah :)

• kimse fitness yapmasın ozaman.sen boşver onları.

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederım yorumun ıcın.

• yağ tulumu olursun diyenler onu denemeyenler kulak asma onlara sen devam et o yapın hep devam eder korumasını bildiğin sürece

0|1
    0|0
    • Sorun su 3 ay sonra unw gıdecegım baska memlekete orada belkı devam edemem korkum o yanı kotu olur dıe korkuyorum

• kendi başına sporda mı yapamıon yau zaten oradaki hareketlere alışınca sen devamını evde de getirirsin basit canını sıkma ama ilerde gyme devam et

• Eyvallah yorumun ıcın.

Yükleniyor...