Buna katılan var mı ?

1.75 boyundaki kız arkadaşınızla eve girdiğinizde topuklular çıkar ve 1.65 olur. Aradan geçen bir saatte çıt çıtları çıkar ve beline kadar olan saçları kısacık ve küttür artık. Elini yüzünü yıkar makyajı gider, yatağa girdiğinizde lensleri çıkar ve size dalan yeşil gözleri artık kahve rengindedir ve sabah uyandığınızda onu tanıyamazsınız. Çünkü bütün makyajı akmıştır ve ilk gördüğünüz andan hiç bir eser yoktur. Sonrada derler ki erkekler emeline ulaştıkdan sonra bütün ilgisi biter diye. Bırakın da bitsin artık ya.

Maalesef bu böylediir ama erkeklerin çoğuda bu tip kızlarla beraber olurlar ve bu tiplere bakımlı derler.

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• birileri bakımlı olmanın '' makyaj yapmak, lens takmak, 10 cm topuklu giymek'' olmadığını anlaması gerekiyor :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• helal olsun vala ben bunu diyince nasıl laf işitiyorum duygularıma eleştirilerime tercuman olmuşsun :))

1|0
    0|0
  • her zaman dedim yine diyorum "Erkekler gördüklerine kadınlar duyduklarına inanır; Bu yüzden erkekler yalan söyle kadınlar makyaj yapar." bahsi geçen dilber makyajı aşmış kendini baştan yaratmış :)))

1|0
    0|0
  • True story.. :))

1|0
    0|0
  • Ben bir tane makyajsız güzel görmüştüm, görmek ile yetinmiştim.

1|0
    0|0
  • benim için bakımlıdan ziyade 2 saçlarına baksın ne biliyim yataktan kalktıgı gibi gelmesin makyaj topuklu ne hacet zaten zor yürüyosunuz bide o topukluları giyince

1|0
    0|0
  • kız matruşka bebek çıktı ya la

1|0
    0|0
  • sen şimdi bizi anlıyomusun yani :D bizi bu kadar anlaya bildiğine göre acaba sen kız mısın erkek mi :D

0|0
    1|0
  • Ne o öyle korku filmi seneryosu gibi =))

1|0
    0|0
  • töbest goblin canlandı gözümde

1|0
    0|0
  • Doğallığı bozan her şey benim de midemi bozar.

1|0
    0|0
  • Bülent ersoyun makyajlı hali ve makyaşsız hali gibi :D

1|0
    0|0
  • Iste bu yuzden dogal birini istiyorum

1|0
    0|0
  • ya götü ya aklımı başımdan alan asıl hedefim olan o koca götü oda sökmeli takmalı dğeil değil mi

bak bunu kaldıramam işte dayanamam bunaaaaaa

0|0
    0|0
    • Biraz seviyeli ol.

• bundan bunu anlıcak kadarsın işte. bişey diyemicem

• neyden neyi anlayacağım

arkadaş sadeceg*tyerine popo yazsam seviyeli olacaktım

kelimelerim kaba ama mantığımız aynı seninle

neyse neden söylüyorum ki bunları nasıl olsa birşey demeyeceksin değil mi

ne büyük kayıp benim için anlatamam

neysseee

bye

• ve kadın lego gibi dağılır..

0|0
    0|0
  • neden bu düşmanlık

0|0
    1|0
    • düşmanlık değil gerçekler :)

• her güzel senin dediğin gibi olmuyor,sen onu o şekliyle seviyosun makyaj olmuş olmamış topuklu olmuş olmamış fark etmiyor onlar teferruat..yalnız bayan dediğin 1,67-177 arası olmalı bu kesin ve kilosuda uyumlu olmalı

Kızlar Ne Diyor 11

• Doğruuuu

1|0
    0|0
  • Böyle yazıları okuyunca kıymetimizi bilelim bence Yellow'cum :)

1|0
    0|0
  • Her şeyin en iyisi doğal olanıdır

1|0
    0|0
    • artık kimse dogal kalmadı ki erkek saçını bile düzleştiriyor kaş alan erkek bile var kzın bunu yapması normalde erkek yapması tuhaf degilmi ama bu tuhaflık görülmüyor neden

• onlar ayrı bişey zaten

• Aynen öle.

1|0
    0|0
  • Ne güzel anlattın yahu ..

1|0
    0|0
  • katılıyorm.

1|0
    0|0
  • Olabilir doğru.

1|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum..

1|0
    0|0
  • Doğal olmayı seviyorm ne cıt cıt ne lens hic biseye gerek yok ben böyle güzelmm

1|0
    0|0
  • iğrenç yav suratında bir apartmanın dış çevresini 4 kere boyayacak kadar boyayla gezenler

1|0
    0|0
  • öyle olmazsa hiç bir erkek o kıza bakmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...