Erkekler hoşlandıkları kızdan kaçar mı?

Erkekler hoşlandıkları kızdan kaçar mı? Peki neden böyle yaparsınız ?

0|0
1|24

En İyi Erkek Görüşü

• eger gerçkten seviyorsan kaçarsın ama bu hep kaçacak anlamına gelmez bir erkek sevdiği kızdan kaçıyorsa demekki zamanı geldiginde herseyi konusacaktır kızlan

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• aristonun bir lafı vardır' bakan sadece bakıyordur ya merağından ya da sevdiğinde, ama bakmayanın her zaman bir parçası ordadır!'' yani bakmıyor ve kaçıyorsa merak etme senden hoşlanıyor:d

3|1
    0|0
    • güzel söz tuttum bunu

• acı gerçekrçekler diye bişey var mesela evmesen bir erkeğe çok basitçe bakabilir hatta ne var be der gibi kafa sallayabilirsin ona karşı ama seviyorsan baktığında onla göz göze gelirsen hemen kafanı çevirirsin anladın eminim=)

• bi zahmet en iyi cevap seçte exper alalım 1700 lük 8 derece sayfam kapatıldı da=(

• O dediğini " Salak Erkek " katagorisine girenler yapıyor genellikle.

1|0
    1|2
  • Erkekler hoşlandıkları kızdan kaçmaz istisna durumlar hariç çok utangaçsa öyle kaçar başka türlü at sineği gibi yapışır. Ya bir bırak peşimi dersin

0|3
    0|0
  • evet kaçarız nedenini bende bilmiyorum ama öyle işte sevdiğimizi üzmemek ve emin olmadığımız için onun sevgisinden :(

0|2
    0|0
  • ssana çok yoğun duygular besliyorsa kaçar yanii farkına bile varmaz 1000 de 1 denk gelen birşeydir buuu belki aranda uyumda olmamış olabilir birazdaha empati kurmaya çalış salaklıkla felan bir ilgisi yok bunun...

0|0
    0|0
  • ben hoşlandığım kızı gördüğümde koşarak kaçıyorum

ciddiyim

0|3
    0|0
  • yoo kaçmaz

kaçan varsa salaktır

0|0
    1|0
  • Kaçıyorsa ona daha fazla zarar vermek istemiyordur ailesiyle arasını açmak istemiyordur kızlar fevridirler erkekler ise daha kapsamlı düşünürler bu konuyu eğer hiç bir engel yoksa hayır cevabını alıp rezil olmaktansa kaçmayı tercih ederler

1|0
    0|0
  • ben kaçıorum. çünkü ne kadar yakın davranırsak ona hata yapma olasılığımız daha fazla ve ona karşı hata yapmak istemeyiz. TABİİ EĞER GERÇEK SEVİYORSA böle yapar

1|1
    0|0
  • Hadi ciddi bir yorum yapayım şöyle diyeyim hem evet hem hayır gerçekten seviyorsan eğer o gün için bazı şeyleri tüketmek istemezsin ona zarar vermekten korkarsın incinmesini istemezsin ve bazı şeylerin zamanı gelene kadar beklersin o zamana kadar kaçmak iyidir ondan sonra sımsıkı sarılır asla elini bırakmazsın

0|0
    0|0
  • Utanırım ondan :D

1|1
    0|1
  • ne kaçması tam tersi olması lazım aslında =) sürekli onunla ilgilenirsin falan =)

0|0
    0|0
  • Mutlu olmasını istiyorsa kendinden uzaklaştırır hatta gerekirse nefret ettirir.

0|1
    0|0
  • neden kaçsın ki, bunu nerden çıkarıosun

0|1
    0|0
  • neden kaçalım salatamıyız biz

0|0
    0|0
  • kaçar ama sonra dayanamz dönmek ister

0|0
    0|0
  • ben tokatlarım

0|0
    0|1
  • kaçarız tabi pampa kaçan kovalanır :P

0|0
    0|0
  • utancindan kacar kanka. aslinda sevmek kotu bisey degil ama iste bazi erkekler utangac

0|0
    0|0

• kız soğuksa tammen koparır atar bile

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısı.

0|0
    0|1
  • Tipine guvenmiyosa kacar

0|0
    0|1
  • 15 yaşındayken kaçardım

cahillik tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• duygularının farkında olmayan biriyse kaçabilir

''playfull kiss'' diye bir kore dizisi var onda çok güzel anlatıyor bu olayı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...