Anlamiyorum erkekleri! Ne demek bunlar?

Arkadaşlar şimdi benim 5 aydır bir ilişkim vardı ve işlerinin yazın yoğun olması nedeniyle bana vakit ayıramayacağı için ayrıldı bunu uzun uzun yazdı ayrıldı ve engelledi bende hiçbir şey yapmadım daha sonra 5 gün sonra aradı özür diledi özledim dedi bende devam edelim o zaman dedim bekle dedi daha erken dedi sen akıllı akıllı dur bekle dedi beklediğimde olur mu dedim olur olur bekle sen dedi sonra ben beklemeye başladıım işte az az konuşuyoduk ama arkadaş gibi sevgili değiliz mesajlarıma bazen 2 gün boyunca mesaj veremediği oluyodu ama ben yine de bekliyodum bazen iş yerinde bişeyoluyodu benle tuhaf konuşuyodu daha sonra en son attığım mesaj 3 gün oldu görülmedi hiç ama durum paylaşmış 3 .gün sonunda bende sabrım taşmıştı zaten bir girip çıkıyodu 1 2 dakikalık bende sildim arkadaşlıktan yani bitirdim hem ayrıldı hem özledim diye aradı hem bekle dedi hem mesajlarıma cevap vermedi bende sildim oda beni engelledi ve Onurlu bir adam susuzluğunu giderdiği kuyuya taş atmaz.

bunu ve Senin içinde savaşırdımda verimsiz toprakları fethetmeye gerek yok...

bunu paylaşmış ne yapmam lazım ? ne demek bunlar ? hala seviyorum sabrım taşmıştı artık ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
Onurlu bir adam susuzluğunu giderdiği kuyuya taş atmaz ve Senin içinde savaşırdımda verimsiz toprakları fethetmeye gerek yok derken ne demek istedi sizce ?
Siz olsanız ne yapardınız ?
Yardımcı olabilecek biri yok mu ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• valla bende bir şey anlamadım boşver sen yoluna devam et

0|0
    0|0
    • bende anlamadım işte çorba gibi oldu karmakarışık devam etmeye çalışıyorum

• olsun bende öyleydim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• o ne ya bırak :S

0|0
    0|0
    • Erkek yorumlarına daha çok ihtiyacım var o dediklerinden paylaştıklarından bişey anladın mı ne demek istedi bana ben anlamadım ?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sağlıksız ilişki :S

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir ilişki ben bişe anlamadım

0|0
    0|0
    • Bende öyle anlamıyorum durdu beynim artık dışarıdan birinin düşüncelerine ihtiyacım var

• Sende söz paylaş laf sok

• Sonra ? Neyse saol

Yükleniyor...