Sizi utandıran en utanç verici olayınız nedir?

hayatınızdan isteyip de atamadığınız en utanç verici anınız nedir? illaki olmuştur :D

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken annem beni yıkardı birde misafir gelirdi buyur ederdi ben don kilot çok utanır deli olurdum anneme kızardım kanepenin arkasına saklanırdım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• metrobüste düşmüştüm beni aldı bir gülmek ben gülüyorum millet gülüyor karşılıklı kahkaha atıyoruz sonra bir sessizlik :D bana bakıyorlar bişe farkettim ben hala yerdeyim. öleydim ben

2|0
    0|0
  • Piknikte millet falan dolu ayağım kaydı düştüm çimene bide toprak falan ıslaktı arkam kahverengi falan lanet olsun diyordum kendi kendime çok sinirlenmiştim.

0|1
    0|0
  • düşünüyorum biri var ama anlatılmaz

0|0
    0|0
  • seni tanıdığım güne lanet olsun :D

0|0
    0|0
  • daha yeni düştügüm durum kadar hiç utanmamıştım sabah tanıştım ve bu hale düştüm

link :D

0|0
    0|0
  • anı defterine mi yazcaksın hayırtır :)

0|0
    0|0
  • otobüste demire tutunayım derken kızın elininin olduğu demire tutnmustum nasıl kafaysa anlamaısım bir 30 saniye kadar anlamadam devam ettim kızda söylemiyor ne zaman uyanacak diye bikliyormuş:)

1|0
    0|0
  • kız arkadaşım benle annesini basmıştı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• oyle uutanilacak biseyde deyil ama soruyu okuyunca aklima bu geldi,okulda benden hoslanan bir cocuk vardi ama ben hoslanmiyodum sinir oluyodum onu gorunce cunk isurekli pesimdeydi,bir sabah boyle narin yaz yagmuru yagiyor bizde okuldayiz tabi :) ben bahceden kolidora gecince bu cocugukla yuz yuze geldik ben sinirli bir sekilde baktim gecdim ve gecer gecmez saaaak diye yapistim yere :))) simdi aklima gelince cok guluyorum ama o gun cok utanmistim bide bu cocuk bana gulmezmi :))))

0|1
    0|0
Yükleniyor...