Bakın bakalım, erkekler, spor ayakkabı giyen kadınlar için ne düşünüyor?

Daha önce bir gazetede okumustum. ne kadar doğru merak ediyorum açıkcası :)

Erkekler spor ayakkabı tercih eden bayanların evlerinde de pasaklı olduğunu, düzensiz olduğunu düşünürmüş.

Bayanın dolgu topuk ya da ince topuklu ayakkabı tercıh etmesı erkeklerin zihninde, evinde temiz ve düzenli bir kadın imajı oluşturuyormuş. Buna katılan var mı ? :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadının dış görünüşüne bakarak herşeyini söyleyebilecek derecedeyim. spor ayakkabı tercihine bakarım hangi marka ? ayağında nasıl duruyor ? spor ayakkabısına göre mi giyinmiş ? ayakkabı temiz mi ? ne tarzda bir ayakkabı ? buna göre karakter analizi yaparım ;)

1|0
    0|0
    • Bende erkekte bakıyorum acıkcası.

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet topuklu giyen kadınları temiz düzenli başarılı ve güzel buluyorum

Giyimin insanı değiştirdiğine inanmak gerek

1|0
    0|0
  • yani bu kadar saçma bir yorum görmedim o gazate asparagas bir tesbit yapmış hiç alakası yok. Topklu ayakkabı bayanları daha çekici gösterir temiz düzenli bir kadın imajı uyandırmaz. Yani tok tuk tuk sesini sevmiyom ben topuklu ayakkabı giyiylar diyede öyle düşünmedim hiç saçma yani

0|0
    0|0
  • bi kız spor ayakkabı giyince ayagının koktugunu düşünürüm :/.

1|0
    0|0
    • hahaha :))))))))

• kokuyorlar diyoruzzz... coraplarının ucu siyahtır dıyoruzzz :)

• ahahahaha :)) bak bişi daha diyicem ama yanlış anlama beni :),şimdi bankta filan otururken arkadaşlarla,önümüzden çok güzel fiziğe sahip (genelde dar kot giye, poposu güzel olan kızlar için deriz) bir kız geçerken arkadaşlar of offf taş taş popoya bak derken bende olm neresine sulanıyosunuz mk diyorum oradan kaka çıkıyor diyorum arkadaşlar ozaman çileden çıkıyor olm midemizi bulandırma senin yüzünden erkekliğimizi kaybedicez diyolar :))).

• bilmem bence saçma bir tez

0|0
    0|0
  • dolgu topuk ya da ince topuk sadece daha dikkat çekicidir. hepsi bu bence

0|0
    0|0
  • spor ayakkabı giyen kadın rahattır. özgürdür. kolay iletşim kulruur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sacma.boyum uzun her daim topuklu giyemem ayrica spor ayakkabi cok daha rahat ve guzel.

0|0
    0|0
  • saçma geldi açıkcası

0|0
    0|0
Yükleniyor...