Kapat

Ac karnina sabah sporu zararli degilmi?

Kilo vermek icin sabah ac karnina kosuya ciksam zararli olmazmi? Klinikte hocam bana ac karnina halsiz dusersin demisti. Arabaya benzin koyacaksinda o araba surecek enerjisiyle. Insanda kahvaltiyi yaparsa daha enerjik olur ve spor daha saglikli olurmus etcc. Dogrumu bu? Neyapmam lazim simdi bilmiyorm kg vermek icin

0|1
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• onceki aksamdan beri bişey yemedigin icin ac karna spor yaptiginda vucut enerjiye çevirecek bisiler arar ve yagdan karsilar. yani yag yakimi daha cok olur. yine de abartip ac karna yuksek tempolu spor yapilmaz elbette. yemek ile spor arasi 1bucuk saat olmali hemen yemek yeyip spor yapmak da dogru degil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yemek ile hemen yapılan spor kalp krizini tetikler, digerin de ise daha farklı sağlık sorunları yasayabilirsin. Kahvaltini et güzelce , kendini hazır hissettiginde yanına 1 litre suyunu al arada sırada ic , çok hızlı içme ağırlık yapar karnin ağrır , ve kilo vermek istiyorsan düzenli uyku şart çünkü vucud kendini ancak öyle daha iyi adapte eder yaptığı ise. Az önce ki soru da dediğim şeyi gene diyeceğim kızma bana gerçekten önemli şeyleri doktoruna sor

1|0
    0|0
    • Tamam guzelim. Niye kizayim. Kotu niyetlen demiyosunki. Anliyorum seni. Kahvaltidan bir saat sonra yapiyorum cokta iyi gdiyo spor ewet

• Inşallah Allah razı olsun :) ❤😚

• Amieeeen💕

Erkekler Ne Diyor 19

• Kesinlikle çok doğru birşey işe ysrıyor bizzat denedim vücudun en güçlü ve enerjik olduğu en çok kalori harcadığı zaman demek oluyor ki yağ yakmaya en uygun zaman uyandıktan sonra aç olduğun zaman.

0|0
    0|0
  • aç karnına spor yaparsan yağ yakarsın hocan hayatında definasyon yapmadıgı ıcın kendı mantıgını üretmiş

0|0
    0|0
  • Halsiz düşersen daha çok yiyesin gelir, o yüzden kahvaltıdan bir saat sonra spor yaparsan daha verimli olur.

0|0
    0|0
  • 12-16 arası her hafta sonu pazar günü babamla (zoruyla) Belgrad ormanında sabah aç karnına gidip koşardık. vücudun şeker deposu her zaman vardır koşabilirsin 🖒

0|0
    0|0
  • Karnın bomboş iken de yapma tabi azıcık hafif birşey atıştır hem direncin artar

0|0
    0|0
  • umarım degildir

0|0
    0|0
  • valla 35 dk filan yapıcaksan yağ kaybı bakımından en fazla kahvaltı yapmadan verirsin

0|0
    0|0
  • Kan şekeri seviyen düşer baş dönmesi yapar.

0|0
    0|0
  • Sade acılı bir kahve iç koşudan geldiğinde yap kahvaltını👌

0|0
    0|0
  • seni böylede beğeniyoruz hollandali hatun takma bu kadar kiloya ;)

0|0
    0|0
  • Tabi ki zararlı. Vücut insülin yakmazsa enerjiye dönüşmez, kiloya dönüşür.

0|0
    0|0
  • Karşim ben doktor falan bilmem kilo vereceksen aç kalacan

0|0
    0|1
  • Terlemen laZim bide az yemen lazım:)

0|0
    0|0
  • manyak mısın kızım ölürsün bile aç ken zporrr mu yapılırr

0|0
    0|0
  • Bir muz ye öyle çık aç karnına dediysek o kadarda değil

0|0
    0|0
  • Yemekten 2 saat sonra spor yapilmali ben ac karnina yaptim sorun olmadi

0|0
    0|0
  • Zararlı hafif kahvaltı yapmak gerek ve 1saat önce yemen gerek spor dan önce

0|0
    0|0
  • Hiç böyle kendine eziyet vermene gerek yokk :))

0|0
    0|0
  • açken yapicanki stoktan yaksın yaptıktan sonrada yemeğe abanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yakit olmayinca vucut yaglari kullanmaya baslar anladi sen 😉 demokraside careler tukrnmez yalniz daha halsiz olabilirsin ama zararli değil

0|0
    0|0
  • 1 kase yogurttan 15-20 dk sonra başla sen

0|0
    0|0
  • Birşey yeme, spor sonu ılık limonlu su ic

0|0
    0|0
  • Zararlı

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir kahvaltıdan sonra yap sporu.

0|0
    0|0
  • Biraz yemelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...