Sizce tavrım ne olmalı?

sizce ayrıldığınız kişiyi heryerden engelleyip size ulaşma yollarını kapamak nekadar mantıklı? en son uzuuun ve nefret dolu bir mesaj attm yüzünü görmek istmyrm falan diye ama cevap alamadım zaten bir ay y olmuştu ayrulalı! ama bakıyrm watsaptan falan engellememiş beni.b ende heryerden engelledim onu.gözünün önünde olmakmı yoksakybolmakmı? onun bir şekilde pişman olup dönmesini istyrm bu amaçta sergilenecek en mantıklı tavır?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam ayrılmış ama siz ayrılamamışsınız anladığım kadarıyla. Bırakın artık peşini, pişmanlığı falan kendi hayatınıza bakın. En güzeli bu olur.

1|0
    0|0
    • dogru diyorsun ama hala seviyorum elimde dgl boyle sacmaliyorum iste

• su anda baska biri psikolojini kaldircak halde dglm ozellikle onu baskasiyla dusununce...

• Zamana bırakacaksınız biraz. Sürekli onu düşünmemeniz için iyidir yeni ilişkiler. İlla sevgiliniz olmasına gerek yok. Potansiyeli olanlarla sosyal yaşantınıza devam edin yeter.

• bu tavırlarına bir son ver tamamen kaybediceksin

kaçan her zaman kovalanmıyor

engelleri kaldır

özür dile sevdiğini söyle

0|0
    0|0
    • ben cok ugrastum gorusmek konusunda cok adim attim ozur diledim defalarcada sevdigimi soledim ama yok...bazi priblemlerivarsi isiyle alakali pek mutlu degildi ben jep mutsuz bir adam olcam falan ddi girimlerimi karsiliksiz mesajlarimi cbpsi birakti.ama yunede ben watsaptan falan kaldirdum engeli oda engellememis arada numarasini ekleyip onlineken iziorum :((

• unut gitsin yeni aşka kucak ac

0|0
    0|1
  • pisman olup donmesini dusunuyorsa her kapiyi acik birakmalisin... yoksa sana tekrar donmek istedigini nereden anlayabilirsin..? birde eger sen acik kapi birakmazsan senden umidini kesecektir senin herseyi bitirdigini dusunerek... tabii bu soylediklerim geri donmesini istiyorsan izlenebilecek yol...

0|0
    0|0
  • engellemenle değişen birsey olmaz seni görmek istediği anda zaten görür. senin haberin olmadan engeli kaldır zaman herseyin ilacı

0|0
    0|1
    • engel koymanin bir mantigi yok zaten ama iste mantikli dusunemiyrm su an

• canını sıktığın her ne olursa olsun canını sakın ama sakın sıkma belki böyle daha dogrudur

• söz ettiğin nefret dolu mesajdan sonra hıcbır erkek kolay kolay geri dönmez...bunu ıster ama ilk adımı senın atman gerek

0|0
    0|0
    • kac kez adim attim zaten bir turlu karsilik alamadigim icin okadar ofkelenip o mesaji attim oda bunun frkinda benm yapcak hicbirseym yok artk

• dönmez terk eden dönmez dönse bile yine terk eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gözünün önünde olma eğer seviyorsa seni merak edip bir süre sonra araştırmaya geçecektir eğer ortak arkadaşlarınız falan varsa onlara soracaktır laf arasında çaktırmadan. Ama diyorsunki nefret dolu bir mesaj attım cevap bile gelmedi bu durumda adam seni şeyine bile takmıyo ya da öyle gözükmeye çalışıyo bilemem. Sen daha iyi tanıyorsun ona göre yorum yap . 1 ay geçmiş birkez bile arayıp sormadıysa bundan sonra bekleme bile seven adam sevdiği kızın hasretine 2 gün bile dayanamaz ! Ya başka birisi girmiştir hayatına konuştuğu kız-lar vardır ya da arayış içindedir. Eğer senden daha iyisini bulamazsa ozaman sana döner. Sürünsün biraz.

0|0
    0|0
  • salla ya hayat kisa

0|0
    0|0
  • Farkeden bir sey olmaz seven insan ne yapar ne eder ulasır birsekilde sevmiyorsa hic bakmaz bile.

0|0
    0|0
  • ben heryerden engelleyip ulaşmasını engellemiştim. arkadaslarımı tembihledim sorduklarında görmedik bilmiyorz diolardı

0|0
    0|0
  • adamı engellersen nasıl bilcek

0|0
    0|0
  • Çocukça işler bunlar .

0|0
    0|0
Yükleniyor...