Vücut geliştirme ile İlgilenenler-uzun süre yapanlar buraya

Nasıl bir program yazmak gerek? tecrübeleriniz, bilgilerinizi paylaşırmısınız?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• cok iyi ve dikkatli beslenmelisin beslenemiyosan takviye almalisin bunlarinda cogu sagliksiz. ama diger turlu sabaha kadar calissan gelisemessin he sunuda soyliyim kas almak diye birsey yok yalan her insanin bir kapasitesi vardir yani olan bazi takviyelerle guclenmis olur. biraktigin anda ayni hizla geri doner vucudun

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• spor salonlarını dene

0|0
    0|1
  • ilerde olacak tecrübe bende.

0|0
    0|0
  • spor hocasından bilgi alabilirsin

0|0
    0|0
    • onlar pek bişeyden anlamıyor.

• sabırla ilerle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• acı yoksa gelişme yok :D

0|1
    0|1
  • Yazdığjn yorumlara katkı.

Sadece çalışarak olmaz. Beslenme ve dinlenmen de düzenli olmalı.

0|1
    0|1
  • Kendini Zorlaman lazım kaslarına çok yük bndirip şaşırtman lazım onları bunları yaparkende dikkatli olamalısın

Düzenli beslenip Düzenli idman yapman lazım Moralde çok önemli şişmiyorum büyümüyorum dersen vücudda sana küser ilerleme yaşamassın AZİM HIRS İRADE

0|0
    0|1
    • düzenli bir şekilde çalışıyorum. ama çok yoruldugumu , kaslarımın gelişme gösterdigini şiştigini hissetmiorum. salonda şişior ama çok çabuk sönüyor. 2 sene önce 6 ay çalışmıştım, arkadaşla beraber. ozaman çok sıkı çalışıorduk. şimdi programda az hareket koydum, 7 hareket var. sanki gelişme göstermicekmiş gibi geliyor bu drum. 1 aya yakın oldu, 68 kiloyum, kilo alamadım daha

• spor salonuna git orada çalış zaten sana uygun program verirler ona göre çalışırsın salonda karşim

burada alacağın cevaplar herkesin bildiği düz şeyler olur pek işine yaramaz.

0|0
    0|1
  • Kahramanlık yapmaya kalkma,iyi beslen,düzgün uyu,düzenli çalış.

0|0
    0|1
  • link Bir bak derim

0|0
    0|0
  • güzel bir program yazmak lazım

0|0
    0|0
  • 9 yumurta yediğimi bilirim

0|0
    0|0
  • onu spor hocan ayarlar bilader