Kızlar yorumlarınızı bekliyorum ?

sabahları işe giderken durakta bekliyorum ve duragın önünden hergün bir kız geçiyor(oda işe gidiyor büyük ihtimal) her neyse,bu kız duraktan geçerken her sabah bana bakıyor göz göze geldikmi gözlerini kaçırmaya çalışıyor,bugunde sonradan farkettim kızın geçtiğini ve bana baktıgını gördüm sonrada beni alttan süzdüğünü gördüm amacı nedir bu kızın sizce?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Beğenmiş bakıyor..

Bakmasın mı?

0|0
    0|0
    • yaa kızı tanımadıgım için,emin olamadım bitürlü ondan sorayım dedim,begenmişmi diyosun yani?

• Yoldan geçip gittiği için olabilir mi?

Bi' saat durakta sana bakacak değil ya..

• kız çok hoşuma gitti gerçekten,bikaç gün daha bekleyip sonra duruma göre hareket etmek en iyisi.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Alttan süzdüğüne göre vermek istiyor, başka ne amacı olabilir sence? Kız rahat rahat bakmaya çekinmiyorsa bu işlerde pişmiş demektir, sende çekinme. Anladın?

0|0
    0|0
    • hayır yaa alttan derken sen nereyi anlamışsın tellam

• başka şansım yok ki :). tanımıyorum,nerde oturdugunu bilmiyorum,kaçta işten çıktıgını bilmiyorum,bilmiyorum da bilmiyorum :)).

• İşte ayrıntıları öğrenebilmek için bir yerde oturup konuşmak lazım ama o iş hemen olmuyor. Önce bir tanışmak lazım. Ama nasıl? Saat sorabilirsiniz, sizi bir ilkokul arkadaşıma benzettim isminiz nedir diye sorabilirsiniz? Yani çok uçuk ya da bilinmeyen bir tanışma numarası üretmeye ya da bulmaya gerek yok açıkçası. Basit ve pratik bunlar :) İlkokul arkadaşıma benzettim numarası güzeldir, daha çok şey konuşma fırsatı bulabilirsiniz, laf lafı açar :)

• sürekli aynı yerde karşılaşıyorsunuz ya , belli bir süre sonra dikkatini çekiyorsun haliyle.. artık durak arkadaşı olmuşsunuz :D kötü bir niyeti yoktur..

0|0
    0|0
    • o durakta durmuyorki önünden geçiyor :DD.

• araştırma ihtimalin var mı kızın hakkında birşeyler öğrenebilir misiniz ? . Eğer gerçekten hoşlandıysanız bir yolunu bulun konuşun durağın önünden geçerken onunla sohbeti sağlayacak soru sorun aklına ne gelirse işte. Gözünün kaçırmasının sebebide utangaç olabilir ondandır %90 :)

• kızın nasıl biri olup olmadıgını öğrenebilirim,kızdan gerçekten çok hoşlandım çokta güzel bir kız,bikaç gün daha beklemek istiyorum ondan sonra durumak göre hareket etmek en iyisi.

• Begenmistir seni.

0|0
    0|0
    • hemen begenmek damgası vurmak dogru mu ki? kızı tanımıyorum ondan dolayı temkinli olmak istiyorum ve size sormak istedim.

• Demek ki degilsin.

• nasıl değilim tanımadıgım bir kızın bir bakmasıyla benden hoşlandıgını nasıl anlayabilirim.

• Fermuarın açık kalmış mı kontrol et

0|0
    0|0
    • dalgamı geçiyosun aklınca insanca bir soru sorduk

• Teşekkür ederim :))))

• rca

Erkekler Ne Diyor 1

• işe gitmek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...