Ortamlarda nasıl tanışırsınız?

Merhaba Arkadaşlar

Yıllardır çok çeşitli ortamlarda bulundum. Sigaran var mı , ateş var mı diyenler oldu mesela. Onlara Sigara kullanmadığımı söyledim geçtim. Lisedeyken ise çözemedikleri bir matematik problemi ya da vb. bir şey getirirlerdi çözerdim ve başka çözemediğin bir şey var mı derdim onlarda yok diyip giderlerdi..

Demek istediğim "ben seninle ilgileniyorum, aslında gerçek niyetim seninle tanışmak" diyen olmadı şimdiye dek. Olacağını da sanmıyorum...

Sizler hiç tanımadığınız biri ile nasıl tanışırsınız ?

Cafelere gidiyorum bir şey içiyorum 45 dk. sonra garson geliyor başka bir şey ister misin diyor ben de kalkıp gidiyorum..

Dil kurslarına gittim mesela ancak dil öğrenmek dışında bir işe yaramadı. Gidiyordum kursu alıyordum sonra eve gidiyordum

Spor Salonuna yazıldım. Bana bir program verdiler. O programı uyguladım 4 ay boyunca ve mesaiye gider gibi git gel oldu orda da ...

Sizler çevrenizi nasıl genişletirsiniz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• sen niye bir girişimde bulunmuyorsun ? başkalarından bekliyorsun ?

0|0
    0|0
    • Girişimde bulunduğumda "Sarkıntılık" suçlaması ile karşılaşma ihtimalim var. Bu da bir suç haliyle.. Niyetiniz tanışmak dahi olsa erkek olarak bu işe kalkıştığınız için adı "Sarkıntılık" oluyor...

• hedefi doğru seçme konusunda sanırım sıkıntın :D

• Bi de üstüne çamur atıo diye tazminat davası açacaktım kıza polis zor vazgeçirdi...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Telefon rehberinin ne kadar dolduğuna değil kaçının seni merak edip araadığına bak...

0|0
    0|0
  • kesişerek bakışarak tanışırım

0|0
    0|0
    • Nasıl Yani ?

• git söyle sizi görme şansım olmaya bilir sizden hoşlandım uygun olursa arkadaş olmak isterim de

• İyi de bana gelse bir kız öyle acaip terslerim. Tanımıyorum etmiyorum. Tanımadığım kişiden nasıl hoşlanırsın ?

Tanımadığım kişi bana gelse tırsarım ben kışken ...

• Sende amma kazmaymıssın arkadaşım millet tanısmak istiyo deli gibi sen cekip gidiyon

0|0
    0|0
    • Onlar bir yardım istediler ben de yardım ettim.. Erkek olsa yine yapardım...

Yükleniyor...