Kapat

Trabzonspor - fenerbahçe maçı nasıl sonuçlanır?

14 hafta Trabzonspor - fenerbahçe

• Trabzonspor kazanır
    A seç
  • fenerbahçe kazanır
    B seç
  • berabere biter
    C seç
  • yarıda kalır kavga çıkar
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
anketimiz devam ediyor
evetttttt
yazık lar olsun size erkekler kızlar bile kavga çıkar diyor hani futbolu kızlar bilmez di :D :D kavga çık mama gibi bir ihtimal var mı yani
xper kazmak isteyen varsa buyursun ankete . D :D

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Hakeden kazansin (Fenerbahceliyim)

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Çingene Trabzon çirkeflik yapmazsa dostluk kazansın :)))

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe kazanır tabiki :D

0|0
    0|0
  • Fener alir tabi😊😻💙💪💛

0|0
    0|0
  • tabıkıde fenerbahcee

0|0
    0|0
  • Trabzonspor kazanır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Trabzon'un 2 haftadır maçlarına bakıyorum iyi oynamayarak birazda hakemlerin katkısıyla kazanıyorlar bu hafta Başakşehir sonrada FB maçları zor ikide 0 çekebilirler Başakşehir'de Fenerbahçe'de akıllı oynarsa 3 puan alır gibi duruyor.

0|1
    0|1
  • Trabzon hiçbir maçı kazanamaz

0|1
    0|0
  • fenerbahçe trabzonu yenemiyorsa ligden çekilsin zaten :D

0|1
    0|0
  • bunu şimdiden paylaşmanda ki amaç nedir? sen gel efendi gibi Trabzonda oyna git! tribüne el kol yaparsan taraftarın seni alkışlayacagnı düşünme zaten. adil maç olsun istiyorum

0|0
    0|2
    • bu hafta sanıyodum gelecek hafta mış hiç bir art niyetim yok haftaya kadar oy çok olsun istedim sadece bideki hafta da soracak insan çıkacakdır muhtemelen

• yarida kalir

0|0
    0|0
  • Futbol takip etmiyorum :/

0|0
    0|0
    • futbolu bende takıp etmiyorum :D kendi takımımı takıp ediyorum soguttular zaten futbol dan

• Nihat kahveci, semih şentürk, hamit altın top, servet çetin, hakan balta ve daha sayamadığım euro 2008 milli futbolcularımız gibi futbolcularımız yok şu an. bizzat milli maçı seyrettim gidipte. karadağ gibi bir takımı bile zor yendi türkiye. üşenmedim ta oraya kadar gidip maçı izledim. rezil bir oyundu. zar zor gol attılar son anda. işin komik tarafı ise top dışarı gitse maçın biteceği zamanlarda :D stadın yarısı çıktı neredeyse. ben atarlar dedim ve son atakta attılar. giden kişilerin verdiği tonla bilet parası boşa gitti ulan nasıl içleri sızlamıştır sevinç çığlıkları gelince staddan :D

• son jenerasyon du işte bitti gitti yeni jenerasyon zorr gelir bölelerii biraz

• Fenerbahçe kazanacak

0|0
    0|0
  • fenerbahçe rahat yener

0|0
    0|0
  • Son dönemlerde bariz Fenerbahçe üstünlüğü var ama bu maç berabere biter gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • Bu hafta bitsin acelen ne:))

0|0
    0|0
  • FB Ezer geçer

0|0
    0|0
  • Fener alır

0|0
    0|0
  • kanaryanın tüyleri yolunur