Hisseler düştü ne söylemek istersiniz?

fenerbahçenin hissesi yüzde 8

beşiktaşın hissesi yüzde 5

trabzonun hissesi yüzde 9 arttı

galatasarayın hissesi yüzde 6 arttı

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Güzel,hoş.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Yıllarca kamuoyuyla paylaştık, Aziz Yıldırım burnunuzu boktan çıkartmaz. Ama dinletemedik.3 kuruşluk herif için Fener taraftarı Feneri cendereye soktu, hala fener sevgisi diyorlar. Bunlar daha iyi günleri.

Ayrıca Fenerbahçe tüzüğüne göre Aziz Yıldırımın başkanlık yapmasının mümkün olmadığını, Fenerbahçe SK üyesi tarafından açılan mahkeme sonucu üyeliğinin dondurulduğunu biliyor mydunuz?

0|0
    0|0
  • anormal bir durum değil,normal

0|0
    0|0
  • gs şampiyon olduğunda bile düşmüütü

0|0
    0|0
  • Bence bunlar daha başlangıç.Özellikle fenerbahçe ve aziz yıldırım için. bildiğim kadarıyla şuanda görevindende uzaklaştırılmış geçici olarak

0|0
    0|0
  • en ıyı hısse thy dır spor hısselrı bes para etmez hele galatasaraydan hıç alınmaz cunku kendı yatırımcısını dolandıracak kadar aşağılık bir spor kulubüdür

0|0
    1|0
  • Tamamen spekülasyon...

0|0
    1|0
  • ünal başkan ile güzel yarınlara :)

0|0
    0|1
  • Merak ediyorum, bu hisselerin durumuna daha önce baktın mı?

1|0
    1|1
  • şarkı söylemek istrerim

0|0
    0|1
  • hisse de mi takip ediyorsun :) ben de almayı planlıyorum kıyısından köşesinden

0|0
    0|0
  • Ne kadarla yatırım yapılabiliyor

0|0
    0|0
  • fb taban oldu tabanda 10 bin satıcı var

bjk 1,40 ta 106 bin satıcı var

0|0
    0|0
  • yazık olmuş

0|0
    0|0
  • yazık oldu ya

0|0
    0|0
  • e normal bir şey

0|0
    0|0
  • Bursaspor bu sene iyi işler yaparsa yeni stadyumla birlikte beşiktaşı maddi durumda rahat rahat geçer

0|0
    0|1
  • Bir ekonomi uzmanı olarak beklediğim birşeydi. Bunun sonraki aşamaları şu ;

1) Gs ligi şampiyon tamamlayarak 4. yıldızı takacak

2) Sonraki yıl bir kulp takılıp krize sokulacak gs TMSF tarafından mali kriz nedeniyle kamu malı olacak

3) Hali hazırda yıllardır bekleyen fransız ortaklı ermeni kökenli iş adamları Türkiyenin tek 4 yıldızlı takımını satın almak için TMSF nin yapacağı özelleştirme ihalesine katılacak

4) Türkiyede dev bir sektor olan futboldan ekmek yiyemeyen hükümet, bu şekilde ciddi bir gelir kazanmış olacak ve ülkenin ilk patronlu takımı kurulmuş olacak.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• çok duygulandım

1|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm <333

0|0
    0|0
  • beklenen buydu

0|0
    0|0