Sen geliyosan bana yardımın dokunsun zararın dokunuyosa niye geliyon dediii

erkek arkadaşımla muhabbet ederken konu döndü dolaştı benim onun evine gelmem konusu açıldı.ben dedimki be misafirim sen bana hizmet edeceksin o da dedi senin yararın dokunmuyorsa ben seni ne yapayım,dedi şerefsizin dediği kıssadan hisse bu şekilde.bndee yaa öylemi falan dedim.erkek arkadaşımın düşüncesi ne kadar doğru sizce?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• tamam sıradan bir misafir gibi gitsen haklısın, onun sana ev sahipliği yapması gerekir. ancak burada sevgilisi olarak gidiyorsan senin ona hizmet etmen gerekir. senin oturup keyif yaparken erkeğin hizmet etmesi hiç uygun olmaz. öyle temizlikçi, hizmetçi gibi olmana gerek yok ama en azından kız dediğin erkek arkadaşının önüne bir çorba koyar, çay, kahve verir, masayı toplar, bulaşıkları yıkar.

hadi ilk seferde misafirlik olur ama en fazla üç gün sürer, ondan sonra misafirlik biter. ben de kız arkadaşımda bu tür şeylere çok dikkat ederim. erkek arkadaşın gibi direkt söylemem. kendi başına bırakıp izlerim nasıl davranıyor diye. mesela yiyip içtikten sonra ortalığı hiç toparlamazsa, bulaşıkları olduğu gibi mutfakta bırakırsa, kalkıp bana bir çay bile koymaya üşenirse anında soğurum, aramızdaki sevgili ilişkisi de biter.

sadece gezip tozmak, eğlenmek istiyorsa sevgili olmaya gerek yok. arada takılırız, çok güzel tatil yerleri, oteller var. birlikte gezer, eğlenir evlerimize ayrılırız. hiç böyle hizmet derdi falan da olmaz. tabii böyle olunca da sadece ona takılıp sevgili olmaya hiç gerek yok. bu şekilde sadece eğlence olunca gelecek kız bulmak kolay, ne diye bir tek kişiyle vakit kaybedeyim; bir de üstüne üstlük ona hizmet edeyim.

0|0
    0|0
    • ovv bu yönden hiç düşünmemiştim...teşekkür ederim samimi yorumun içinn..yani şimdi yaptğım hata olarak görülüyor pekii

• rica ederim. tabii ki herkesin görüşü farklı olabilir, en doğrusu yine sizin aranızdaki uyuma, ilişkiye bağlı. mutluluklar.

Erkekler Ne Diyor 3

• niyet belli eve atımı bir muammele beklio hani ilse bile ilişki olmasada bir sakso beglio cocuk senden acıkcası bu :D

0|0
    0|0
  • Seni eve niye getirdigi belli

0|0
    0|0
  • Eğer şaka yapmamışsa oradaki hizmet sanki muameleden bahsediyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabi bu yaşlarda bilmiyorsunuz, ne varki numaradan deseydin günün bitiminde sana masajda yaparım filan. Herif o gazla herşeyi kendisi yapardı zaten, kavga da çıkmazdı, erkek milletine dik dik konuşursan kaybedersin, yumuşak yumuşak kaktırcan, tamam dersin sonra birden belin falan ağrır olamaz mı yani, Allah Allah :-)))

1|1
    0|0
  • odunmuş ya da odunca şaka yapmış... ben olsam hadi ordan çalış piss kölee derim şaka varii :))

0|0
    0|0
  • Daha kibar bir sekilde söyleyebilirdi.. Kendince sakami yapmis ne..

0|0
    0|0
  • En azından birlikte yapabiliriz diyebilirdi öküzlüğün bu kadarı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...