Fitnesden anlayanlar testosteron hakkında bir sorum var sizlere bana yardım eder misiniz?

Arkadaşlar şimdi 7 gün boyunca mast yapmayınca max seviyeye çıkıyor testosteron yani %140 a çıkıyor ve hep böyle kalıyor. Testosteron artınca vücut gelişme hızıda artıyor mu yoksa yavaşlıyor mu? Testosteron seviyesi yüksek olunca mı daha hızlı gelişiriz yoksa az olunca mı?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• fitnesen dibiyim. anlat derdini kıh kıh

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim mastla testestoronun yükselmesinin bir bağlantısı yok diye biliyorum. hatta yapınca arttığını biliyorum yinede bir araştır yargılamadan önce. testestoron artışında evet vücut gelişim hızı artıyor. steroidlerde zaten testestoron hormonudur bir çeşit.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• ossbirini çek kafan rahat olsun!

0|0
    0|0
  • uretmeye devam etmesi onemli sen bosalt yeniden uretsin buyumen daim olsun. duzenli seks hayati daha iyi olur tabi ama evlenmeden mecbur ele mahkumsun. mast sporu olumsuz etkilemez merak etme hatta vucudundaki gerginligi de attigin icin stres seviyen duser. konu ile ilgili elliot hulse un videosunj youtubedan arayabilir ve tr altyazili izleyebilirsin

0|0
    0|0
    • Yok ben bunu diyorum sürekli %140 a tutsam testosteron u daha hızlı mı gelişirim?

• mantikli gelmedi bana..

Yükleniyor...