Aklıma ve kalbime reset atmanın vakti geldi sanırım :)

Ayrılığın 3. günündeyim ilk 2 gün durmadan ağladım tutamadım gözyaşlarımı şimdi de içimde o burukluk kalbimdeki ağrı devam ediyor ama sanki ilk günkü gibi üzgün değilim yaşadığımız anılar aklıma geldiğinde net hatırlayamıyorum sanki beynim uyuşmuş yaşanılanlar rüyaymış gibi kesik kesik olaylar canlanıyor aklımda. Bu unutmaya başlamanın belirtisi mi yoksa içimdeki sinirin duygularımı bastırması mı ya da olay daha yeni olduğu için idrak edemediğimden dolayı acısı sonra mı çıkacak? İçimde ona karşı umut olup olmadığını da kestiremiyorum durumu buna bağlamaya çalıştım ama umutlu gibi de hissetmiyorum kendimi baya karıştı bendeki hisler sanırım

Güncellemeler:
dün bir sitede aklın başına geldiğinde benim aklımda başkası olur yazmış ben bunu gördükten sonra böyle hissizleştim soğudum sanki ondan bunun yardımı olmuş olabilir belki de :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• zamanla fazla zamanla az ama kafada bitirmek önemlidir sen inanırsan sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
    • içimde çok az bir burukluk var bu kadar kısa sürede olmasına şaşırdım. Onunla ilgili bir umudum da yok ama içimde değişik bir mutluluk var bu beni korkutuyor sonradan acısı çıkar diye yoksa ben mi çok dengesizim bilemedimki :)

• :)) benimle gelsin bol bol dayak yer eylemlerde aradan çıkarmış oluruz onu

• yok başkasının değil benim dövmem lazım öyle rahatlarım :D

Erkekler Ne Diyor 7

• evet en güzeli hemen yap

1|0
    0|0
    • sanki acımın azaldığını hissediyorum ama nedense buna inanasım gelmiyor sonradan acısı çıkacak diye korkuyorum :)

• Boşver ağlama kimse icindeğmez

biz ağladıkta ne oldo mk :)

1|0
    0|0
    • şu anda ağlamıyorum sadece bir burukluk var içimde ama bu kadar kısa sürede etkisinin azalmasını beklemiyordum acısının sonra çıkmasından korkuyorum :)

• umarım öyle olur kendi yoluma bakmak istiyorum artık

• bencede :)

• geçiyor bilee koş hemen atttt

1|0
    0|0
    • bu resetle yarına birşeyim kalmayacak çok garip geldi bu kadar kısa sürede olması :)

• reset sayesinde yeni aşkını bulacan unutma :)

• önce biraz nefes alayım ona acelem yok henüz ben sadece gereksiz kişi aklımdan kalbimden %99 çıksın istiyorum o bana yeter %1lik kısım da güzel günlerin hatrına kalsın :D

• Acısı sonradan cıkar onun sen daha olayı idrak edemedin ;)

1|0
    0|0
    • başa gelen çekilir o zaman :)

• hakknda hayrlısını diliyorum

• teşekkür ederim :)

• yeni manita bul

1|0
    0|0
  • başka şeylere yönel :) daha çabuk unutursun :)

1|0
    0|0
    • dün bir sitede aklın başına geldiğinde benim aklımda başkası olur yazmış normal şartlarda bu beni çok kızdırırdı ama o yazıyı gördükten sonra içimdeki acı azaldı ve bir soğuma hissettim bu iyi birşey sanırım :)

• geçer geçer kafana takma :)

• :)

• format at bide üstüneee

1|0
    0|0
    • format en kesin çözüm sanırım ama devreler iyice yanmasın sonra :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hissizleşiyorsuun.

1|0
    0|0
    • evet ama 3 gün kısa değil mi iyi birşey ama kendimden beklemiyordum

• evet dediğin gibi o yazı bana onun küstahlığını bir kez daha gösterdi ve bu kez beni kendinden itti şimdi daha huzurluyum ama sonradan acısı çıkmaz umarım :)

• İnşallah çıkmaz canım benim :)

Yükleniyor...