Ankara'da nörologa gitmem mümkün mü?

Ben konyada ikamet ediyorum, 18 yaşımıda gectim,Nörolojiye görünmek istiyorum fakat aileme haber gider diye cok korkuyorum. acaba ankaraya gitsem orda görünme imkanım var mı ? konyada ikamet etsem bile..?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• aileni kimse aramaz ilaçlarınıda kendin alırsan ailen bundan hiç haberdar olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ailene neden haber versinlerki?Hamilelikle ilgili durumlarda öyle birşey sanırım sadece.

0|0
    0|0
  • bosnada oturuyorsun heralde.ailene niye haber gitsin ne alakası var.

0|0
    0|0
    • hayr. bilmelerni istemyrm zaten önmli bir sey degl sadece test yaptrmak için

• kimse bilmez.

• Türkiye'de hangi devlet hastanesine bakılmak istersen bakilabilirsin. İnternet üzerinden sira alabilirsin. Tc kimlik numarası ve şifrenle. Ne zaman gideceksen bir kaç gün önceden internetten sıra al daha kolay olur.

0|0
    0|0
  • Ankara da eski bir doktorum var Nöroloji uzmanı kendileri gitmiştim zamanında.Ankaraya.

0|0
    0|0
  • ya sıkıntı olmaz ki nöroloji evini aramıyor ya da haber vermiyor ama sorunun ne geçmiş olsun hayrola?

0|0
    0|0
  • istediğin hastane özel hastane tıp merkezine gidebilirsin ..

ama muayene ilaç parası eczaneden cıktığı için ileride bir gün eczane dökümünde igtiğin kurum görünür

0|0
    0|0
  • kardeşim ms hastası ve Ankara ve konyaya çok kez gidip gelmiştik bana sor merak ettiğin varsa

0|0
    0|0
  • İstediğin yerde gidebilirsin de sistem aynı sistem verecek olsa heryerde verir ama öyle ailene haber verme gibi bir durum yok sadece hayati bir tehliken varsa belki doktora bağlı ayrıca biri eczane de kesinti de görülür demiş katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• devlet hastanesine gidersen babanın sigortası altında olduğun için, evine haber gitmese de sisteme işlenir, hastane borcun vs eczaneden ilaç alırken felan gözükür. bunun için bu ücreti ödemen veya özel bir hastaneye sigortandan faydalanmadan tamamen özel giriş yaptırman gerekir. ayrıca eğer ilaç felan yazarsa da, eczaneden aldığında babanın maaşından kesinti yapılıyo devlet tarafından, ki bunu görme olasılığı daha yüksek babanın. onu da reçetesiz veya reçete ile tam ücretini ödeyerek alırsan bir şey olmaz.

0|1
    0|0
  • Hayırdır?

Sağlığın şakası olmaz... Aileniz bilmeli...

0|0
    0|0
    • önmli bir şey degl sadece test yaptırmak içinn

Yükleniyor...